PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 565
ocen
5,3 10 1 10565
Julia
powrót do forum serialu Julia

Tak się właściwie zastanawiam, że Marta Żmuda Trzebiatowska to chyba obecnie najgorsza i zarazem najsłabsza aktorka polskiego kina i telewizji. Z urody ładna, ale od strony aktorstwa? Kompletne bez talencie.

Azazell

bez obrazy ale jesteś ignorantem albo i gorzej (i....ą)... zanim napiszesz takie bzdury następny raz na jakikolwiek temat nawet jeśli to Twoje prywatne zdanie to dowiedz się wpierw coś więcej na dany temat. Marta grała najlepiej ze wszystkich aktorów w tym serialu, potrafiła odegrać rolę dwóch postaci w jednej i stworzyła bardzo dobre połączenie. Ok dostała taką rolę, ale ta rola dała jej się wykazać i wątpię by ktokolwiek inny z tej obsady dałby rade. Na pewno nie Julia która zagrała dzięki koneksjom rodziców... Obie postacie Julii i Janka były grane bez polotu, jakoś tak anemicznie bez wyrazu. Jeszcze jedynie dobrze odegraną rolą oprócz Moniki była postać Macieja Janickiego.

użytkownik usunięty
Thyriad

nie zapominaj o "Bożence", kotenieńku :p

Thyriad

No tak ale ja nie tylko mówię o tym serialu.. Przeglądałem sobie wszystkie produkcje w których Marta brała udział. Ciacho - rola koszmarna i żałosna. Ten taki serial z TVN, w którym tez zagrała przez 4 sezony - także beznadziejna rola. Ona nie nadaje się do filmów. Co do roli w Julce to ja nie widzę nic co ją by wyróżniało od innych aktorów. Przez wszystkie 186odc robiła identyczne i zarazem idiotyczne miny. Grała sztucznie Szczerze mówiąc to już A.Socha która grała też takie negatywne postacie w Brzyduli itp - prezentowała się o niebo lepiej .. Eh nawet nie powinien porównywać.

ocenił(a) serial na 4
Thyriad

Co do postaci Julii i Janka zgodzę się - zagrane bez większego polotu. Ale nikt nie wmówi mi, że Marta Żmuda-Trzebiatowska jest dobrą aktorką. Dostała bardzo fajną rolę, która wymagała od niej wcielania się w różne charaktery. To wszystko. Wyobraź sobie, gdyby miała teraz zagrać Julkę - zmieniłbyś nieco zdanie. Jej gra aktorska jest sztywna i drętwa. Wg mnie w każdej roli wychodzi nienaturalnie.

I na jakiej podstawie wysuwasz wnioski, że grała najlepiej ze wszystkich aktorów? Jeżeli już, to Maciej Janicki i Bożenka byli lepiej zdecydowanie lepiej zagrani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones