PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 564
oceny
5,3 10 1 10564
Julia
powrót do forum serialu Julia

Początkowe trzy odcinki na TVN player sympatycznie rokują. Krakowskie plenery są doskonałe od wieków, a Julia prezentuje się dość apetycznie i mam nadzieję, że się nie spaskudzi ulegając zboczonym kaprysom scenarzystów.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Marta w tym serialu będzie chyba zażarta, Krystian Michałowi Julkę zgarnie, ale intrygujące będzie oczekiwanie na rolę, w której obsadzą Joasię Osydę. Obecność Mai tylko mnie zasmuca, bo wulgarność jej urody jest dysonansem większym niż wrodzone prostactwo Bartosza. w subtelnych klimatach królewskiego grodu.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Plenery Krakowa będą największym atutem tego serialu. Marzy mi się poczytać tu opisy sympatycznych Krakusów genetycznie obciążonych wyczuciem piękna i rozsmakowanych w sztuce epistolograficznej, a posiadających wiedzę historyczną o zaułkach, uliczkach i pięknych kamienicach tego wspaniałego miasta, na tle których rozgrywa się akcja serialu.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Ponieważ TVN ponownie, po serialu "Majka", powraca do Krakowa z nowym serialem "Julia", w którym już delektujemy się widokiem plenerów Królewskiego Grodu, to pozwolę sobie zaprosić miłośników Krakowa na mój blog, gdzie zamieszczam kilka dla wprowadzenia w nastrój.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Para pokracznych nieudaczników, Bartosz - ten prostacki cwaniaczek prochowy - i Kamil – wykopniety z Alma Mater plantacyjny filozof – to przerysowany model pozbawionych etycznego kręgosłupa nierobów. Polecenie im jednak w scenariuszu wyrwać z silnika samochodu wiązkę kabli i uruchomić z sukcesem auto, to nie próba marnego dowcipu ale rechot i robienie kpiny z inteligencji widza.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Maciek dziś wrócił chyba z Gejowa. Oby nie zaczął w kolejnych odcinkach rozdawać w ramach promocji kremy „odmładzające” z hiv-olizyną, co delektowanie się plenerami Królewskiego Grodu nam spaskudzi. Pan Starszy zwrócił mi uwagę, że pewne dziewczę z prowincji mógłby wozić w swym kabriolecie na plan zdjęciowy, ale tam nikt nie docenia dojrzałego piękna i odesłano je szybko na wieś. Zobaczcie sami, czy staruszek ma rację: http://heterykon.blox.pl/resource/MamaJulii2.jpg

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Mam na blogu już ponad setkę plenerów Królewskiego Grodu ujętych okiem kamery, ale to dopiero 21.odcinek serialu a już autorzy wklejają powtórki, co mnie poważnie martwi, by nie rzec iż wręcz zniesmacza.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Polacy, Słowianie, polscy Patrioci i teleogladacze, Julka jednak uległa zboczeńcom piszącym scenariusz i w zbędnym epizodzie dla dramaturgii prowadzonego wątku, ale niezbędnym dla oswajania widza z pedalstwem, z pełna świadomością publicznie o poranku pocałowała w usta pedała bez refleksji nad faktem, co on miał w tych ustach minionej nocy.
Plenery Królewskiego Grodu nadal są piękne i godne podziwu, ale polecałbym na wiosnę delektować się nimi w realu.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Mili goście mego blogaska, utworzyłem nowe wersje mych galerii by zaprezentować Wam fotki w dużym formacie podłączone pod wszystkie miniaturki. Skorzystałem z uprzejmości innego internauty, u którego fotki mogą mieć rozmiar nawet 1 MB. Poprzedni mój dobroczyńca miał ograniczoną przestrzeń na serwerze a pliki przyjmował w max rozmiarze 400KB. Klikajcie i podziwiajcie plenery Królewskiego Grodu oraz buziaki Janka i Kasi z serialu Julia. Kalejdoskop buziaczkowy aktorki grającej Julię zatrzymuję do czasu, gdy Julia zaniecha kolaboracji ze złem w czystej postaci.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Ogarnia mnie smutek widząc już tylko powtarzane plenery Królewskiego Grodu, gdy nie dotarliśmy jeszcze do odcinka nr 60, a zapowiedzianych jest 195. Malownicze pejzaże i nocne plenery, w poetyckich nastrojach spacerowicza po ukochanym mieście, zachęciły mnie do oglądania tego serialu. Teraz tylko obserwacja moralnego upadku Julki i analizowanie stylu osiągania przez nią dna zatrzymuje mnie przy tej projekcji.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Odcinek nr 61 a szczególnie 62 przywrócił radość memu sercu pozwalając duszy delektować się nocnymi plenerami bielą śnieżynek otulanego Królewskiego Grodu.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Zapraszam Wielbicielki Królewskiego Grodu na spacer uliczkami oprószonymi białym puchem i na chwilę wspomnień świateczno-karnawałowych nastrojów w tak nieodległych jeszcze zimowych klimatach:
http://www.filmweb.pl/user/NOTIBOF/blog/542004

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Scenopismaki i serialowi producenci, ruszcie dupencję własne i pogońcie operatorów kamer, by się wybrali na spacer po Królewskim Grodzie i nowe uwiecznili plenery cudownych zakątków czekających na nasze zachwyty, bo te wklejane powtórki czynią serial żałosnym dowodem śmierdzącego lenistwa ekipy realizatorów.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Dziś ja zapraszam Was dziewczęta, kobietki i damy genem poczucia piękna obdarowane, z pewną nieśmiałością i trudnym do ukrycia wzruszeniem, na skromny, choć nie krótki, spacer po Królewskim Grodzie:
http://www.notibof2.yoyo.pl/STOLIK/JuliaKrolewskiGrod(yoyo).html

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Dziewczęta i Kobietki, Panny z wiankiem i bez wianka oraz te z odzysku po przejściach, wszelkie miłośniczki Królewskiego Grodu, zaapelujcie do ekipy realizatorów serialu by wykupili prawa do emisji fragmentów filmu z finałowego etapu tour de pologne 2012, a szczególnie kadrów ukazujących z lotu ptaka szerokie plenery wielkiego Krakowa. Serial zdobny tak cudownymi obrazami zyska na urodzie, co miłośnicy serialu docenią wpływając na wzrost oglądalności, mimo mizerii poniektórych wątków tej serialowej fabuły.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Dziewczęta i Kobietki, serial zniesmacza dialogami i postawą głównych bohaterów szczególnie od odcinka nr 142, gdzie Janek znowu jest jak makaron bezjajeczny, Julka ujawnia się jako interesowna spryciula, Sławek bełkocze jak pogięty psychicznym balastem genetycznych defektów, a burdelmame z Moniką idą w bój ostatni o klinikę z udawaną ciążą. Żenada totalna i tylko kilkanaście nowych plenerów Królewskiego Grodu zdołało utrzymać mnie przy tym serialu. . Produkcja odcinków już na ukończeniu, więc na poprawę poziomu nie ma już nadziei...

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Dziewczęta i Kobietki, dziś zaprośmy na spacer po królewskim Grodzie chłopców malowanych ze strefy czasowej kompatybilnej z Julcią jak i z Kasią, by któryś może i do Was oczko puścił z perlistym uśmiechem:.
http://jamakon.yoyo.pl/Jul100/KrakowskieKlimatyKG.html

użytkownik usunięty
NOTIBOF

Nudzi ci się?

NOTIBOF

Szczerze- Joanna Osyda (Majka) jest zdecydowanie ładniejsza od Julki.

TheTusiax

To chyba kwestia gustu. Ale ja nie rozumiem np. skąd tyle negatywnych głosów o urodzie Osydy. :/

ocenił(a) serial na 7
martoslaw

Bo jest, jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić- trochę ususzona... Do tego ma wyłupiaste oczy...

ocenił(a) serial na 5
TheTusiax

Majeczka jest uroczą i skromną studentką, która przegrała telekamerę z paskudną góralką, bo teleogladacze mają zamulone mózgi, Jest nadzieja i w to wierzę iż ta piękno oka Kruszynka z wzruszająco odstającymi uszkami nie pozwoli spaskudzić sobie charakteru przez przyszłych scenarzystów w proponowanych jej rolach.
PS. Poszerzyłem paletę plenerów Krakowa na blogu.

NOTIBOF

W plenery królewskiego grodu wkomponowana jest szeroka paleta samochodów marki volvo, gdyz to volvo jest sponsorem serialu.

ocenił(a) serial na 5
Hans_Kloss

Hans, a Ty emeryturę dostajesz z Berlina czy z Moskwy? A może bierzesz obydwie... Volvo sponsorem, powiadasz, a ono jeszcze nie jest chińskie?

NOTIBOF

Notibof czytałes temat dotyczacy Stawki? Jesli nie to zacytuje ''Nazwijmy rzeczy po imieniu, jeśli ktoś miesza filmy i seriale z polityką to jest debilem leczącym swoje kompleksy na filmowym forum''.

ocenił(a) serial na 5
Hans_Kloss

Hans, a słyszałeś o tym, ze dla Lenina i Gebelsa film był najważniejszą ze sztuk na usługach propagandy, i tylko imbecyl nie kuma, że ta prawda najprawdziwsza jest aktualna do dziś?

NOTIBOF

Panie, co panu że pan z taką pasją co jakiś czas sobie sam odpowiada na posty mimo że nikt nie reaguje na te wypowiedzi lekko według mnie wydumane? Blog na filmwebie, ok... Pozdrawiam i życzę miłych chwil oglądania tego serialiku tylko po to żeby się potem na nim tu wyżywać, pisząc samemu do siebie :)

ocenił(a) serial na 5
ntx

NTX, mnie NIC, a tobie CO, że cię tak ruszyło, by się jednak odezwać po lekturze kilku mych słów prawdy. Nie tylko ty tu zaglądasz by w sercu przyznać mi rację...

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Ostatnie trzy odcinki nie wnoszą już do serialu wspaniałych i nowych plenerów Królewskiego Grodu, ale w mym archiwum uwieczniłem już obraz Krakowa o numerze 1356, i choć są tam powtórki plenerów zaserwowane nam przez producentów serialu, to jednak ta galeria jest najcenniejszą i nieprzemijającą wartością tego dzieła o marnej fabule z udziałem figur infantylnych, czy podszytych hucpą szkaradków, ale z jednym wyjątkiem, istotki pięknej, delikatnej, seksownej i czułej w rozkwicie swej kobiecości – Kasi z fado – talentem Ewuni granej urzekająco...

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Kalejdoskop
http://www.filmweb.pl/user/NOTIBOF/blog/2012/2

użytkownik usunięty
NOTIBOF

Tobie się chyba naprawdę bardzo, ale to bardzo nudzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones