PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465249}
7,5 3 168
ocen
7,5 10 1 3168
Junjō Romantica
powrót do forum serialu Junjō Romantica

dziwne japonskie romanse

ocenił(a) serial na 3

Problemem Japonczykow jest to, ze ich seriale maja potencjal i moze bylyby nawet dobre gdyby nie te ich specyficzne dodatki tj. molestowanie przez partnera, zboczone zarty i sceny, okultyzm panoszacy sie w tle. Taka demoralizacja widza
Nie rozumiem czy to jakis przymus ze strony producentow, ale oni zawsze musza tam wlozyc cos tego typu, chyba niezaleznie od ewentualnego odbiorcy do ktorego seria jest kierowana.
Czy wg Japonczykow przemoc sexualna naprawde jest romantyczna ?
Prosze sie wypowiedzeic, tylko mi to przeszkadza czy Wy rowniez nie uznajecie tego za zdrowe ?

ocenił(a) serial na 8
crulova

Obejrzałem pierwsze 2 minuty i wyłączyłem, bo kreska bardzo mi się nie podobała. Potem przełamałem się i obejrzałem cały pierwszy odcinek. Przez 2 tygodnie dalej nie oglądałem, bo tak mnie to molestowanie odstraszyło. Potem przełamałem się jeszcze bardziej, obejrzałem cały sezon. Pokochałem Usagiego i Misakę. Moim zdaniem to ostatecznie dobry romans.
Podobnie było u mnie z Higurashi no Naku koro ni. Dobry psychologiczny horror, ale niektóre sceny były dość dziwne.

ocenił(a) serial na 9
Karirsu

A mnie to molestowanie zachęciło xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones