PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96106}

Kacze opowieści

DuckTales
7,5 14 101
ocen
7,5 10 1 14101
7,8 5
ocen krytyków
Kacze opowieści
powrót do forum serialu Kacze opowieści

Co za radość!!!

ocenił(a) serial na 8

"Kacze opowieści" powracają! Już od 1 stycznia (wczoraj) można je oglądać w MINI MINI! Wczorajszy premierowy odcinek był o 13.20, a dziś ma być kolejny o 19.20, dlatego nadal nie wiem, jaka będzie stała emisja tego serialu. Żałowałem, że odłączono mi ZIG ZAPA i na jego miejsce wstawiono MINI MINI, bo bajeczki tam pokazywane nie są na moim poziomie (za stary jestem po prostu, no ;)). Teraz po raz pierwszy od dwóch lat jestem zadowolony z tego powodu - i - niestety - tylko z tego. Mam nadzieję, że telewizja MINI MINI zachowa zasady, jakie zachowano na przełomie lat 80-90 w TVP 1:
- emisja o godzinie familijnej (nie wtedy, gdy wszyscy są w pracy, w szkole, czy gdzieś tam);
- stała emisja (nie gdzie popadnie), ale na to raczej mogę liczyć;
- odpowiednia kolejność odcinków, jeden po drugim, od pierwszego do setnego;
- ta sama wersja dubbingowa
- a przede wszystkim po prostu DUBBINGOWA, nie z lektorem, tak, jak za pierwszym razem.

Dopiero dzisiaj na www.youtube.com, a dokładniej na http://www.youtube.com/watch?v=cBCIx30EnC4&NR dowiedziałem się o powrocie tej bajki do telewizji, więc tego, co było wczoraj nie widziałem. Dzisiaj się przekonam, czy połowa z powyższych cech się powiedzie, taką mam nadzieję. Oj kurczę, ale radocha :)))))))))

ocenił(a) serial na 10
Konieczko

Może by ktoś tak zajął się nagrywaniem tych odcinków i upload'em???
Ja osobiście nie mam takich możliwości bo nie mam odpowiedniego sprzętu. Ale w końcu większość seriali można na następny dzień ściągnąć z neta, więc może ktoś by zaczął to zgrywać? Bo odcinki z polskim dubbingiem dostępne w obecnie w sieci są naprawdę marnej jakości :/

LoganScott

No cóż... ja już nagrałem 60 odcinków, brakuje jeszcze 5ciu :)
Odcinki po 185 MB (na 1 płytę DVD wchodzi po 25 odcinków), 2-przebiegowy xvid, ścieżka w mp3. Myślę, że wyszło naprawdę nieźle, chociaż do jakości DVD trochę brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones