PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96106}

Kacze opowieści

DuckTales
7,5 14 065
ocen
7,5 10 1 14065
7,8 5
ocen krytyków
Kacze opowieści
powrót do forum serialu Kacze opowieści

Reboot

ocenił(a) serial na 10

Dzisiaj gruchnęła wieść o reaktywacji Kaczek.Parę lat temu chodziły pogłoski jakoby sam Don Rosa miał napisać scenariusz kolejnej serii.Myślicie że jest to możliwe?Wziąć kilka historii Barksa+ Genialne historie Rosy+ dobrą animację i mamy zarąbisty serial. :-)

kubix28

Mogliby w ogule te legendarne komiksy przenieść jako odcinki.

W serialu brakowało mi Donalda. A on razem ze Skerusem tworzyli niesamowity duet.

kubix28

A odcinki powinny mieć szczegółowość Dona Rossy.

ocenił(a) serial na 9
kubix28

Bez dabingu będzie krucho.

ocenił(a) serial na 8
kubix28

To produkcja Disneya jak się nie mylę a Disney od jakiś parunastu lat nic nie zrobił rysunkowego tylko same CGI i filmy co obrazuje nieciekawą perspektywę dla fanów tradycyjnych bajek.

kubix28

Premiera latem 2017 roku .

A tutaj promo piosenki wykonywanej przez aktorów, którzy użyczą głosu w nowej wersji animacji .

http://pl.ign.com/serials/8809/news/kacze-opowiesci-zobacz-promo-ze-spiewajacym- davidem-tennante

A górne zdjęcie pochodzi właśnie z tej nowej wersji animacji , jest duża nadzieje na bardzo dobry powrót animacji - Dobrze że bohaterowie zachowali swój komiksowy wygląd .

kubix28

Link omawianego rebootu, tej kreskówki na tym portalu : http://www.filmweb.pl/serial/Ducktales-2017-770096

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Super!
Wreszcie zrobili stronę do serialu.Dzieki za info! :-)

kubix28

Nie ma za co :)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Widziałem zapowiedź nowych odcinków Kaczy opowieści.Wszystko piękne,fajne.Ale animacja siostrzeńców Donalda,Tasi i tego pilota samolotu jest okropna.Głowy takie kwadratowe,ryjce źle z animowane.Takich animatorów powinni wyrzucić.Jak można tak spartolić animację?Mam nadzieję że to poprawią.Wrr.

kevinek

Niestety to prawda animacja strasznie kwadratowo wygląda .

Dobrze że chociaż świetny dubbing , mam nadzieje że naszego nie zniszczą .

buterfly

Już za trzy tygodnie, w piątek 9 czerwca, polski Disney XD wyemituje 5-minutową zapowiedź nowych Kaczych Opowieści.
Premiera zapowiedzi jest zaplanowana na 8:05. Powtórki są zaplanowane na 15:55 i 20:50 (Disney XD) oraz 14:00, 14:55 i 18:00 (Disney Junior).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones