PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191424}

Kajtuś

Caillou
5,6 245
ocen
5,6 10 1 245
Kajtuś
powrót do forum serialu Kajtuś

jak można taką bzdurną bajkę dać dzieciom na wieczorynkę ?! Mamy XXI wiek i puszczają takie bzdurne niedokolorowane badziewia ! Już mini mimi puszcza lepsze ... 2/10 żenada !! Jeszcze tytułowy kajtuś ... to wyglada jakby był po chemioterapii :)

ocenił(a) serial na 7
Adash

TA BAJKA jest SuPeR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Adash

Myślą, że dzieci to idioci i można im wcisnąć każde badziewie X.x

Adash

No właśnie. Ta bajka to jest dno. Hehe. Łysy kajtuś. xDDD

Stevie_konisiowata

Akurat to, że jest łysy nie jest śmieszne. Ale ja też myślałam, że Kajtuś jest po chemii. Jest jedynym dzieckiem bez włosów w tej bajce... Trochę niezręczne, kiedy dziecko spyta "Mamo, dlaczego?" W bajce nie jest to w żaden sposób wytłumaczone.

ocenił(a) serial na 9
Adash

A ja uwazam ze to jedna z niewielu bajek ktore rzeczywiscie sa dla dzieci i to zwlaszcza tych mlodszych.
Ale widze ze tu sa sami znawcy pewnie po psychologijjjiiii. Pewnie - lepiej puscie dzieciom serie BeyBlade. A potem ludzie sie dziwia ze dzieciaki sie bija i nie moga sie na niczym skoncentrowac. XXI wiek a czy WY nie ogladaliscie "Misia Uszatka", "Reksia" czy "Krecika" te bajki mialy spokoj i byly przemyslane a dodatkowo posiadaly czar klasycznej animacji.

użytkownik usunięty
Adash

Popieram. Ten Kajtuś wygląda jakby miał chorobę nowotworową, zaś na dodatek jego stary ma głos jak jakaś stara babcia.

użytkownik usunięty
Adash

Może jakieś bardziej konkretne zarzuty?

Adash

Żaden z kanałów dziecięcych niema lepszych bajek. Ja w internecie odkryłem wiele klasycznych kreskówek, które to większość z nich nie było emitowanych u nas, które są lepsze od tych emitowanych w kanałach w tv.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones