PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191424}

Kajtuś

Caillou
5,6 245
ocen
5,6 10 1 245
Kajtuś
powrót do forum serialu Kajtuś

Teoria

ocenił(a) serial na 6

Moja teoria na temat tej bajki jest taka, że Kajtuś miał raka i zmarł. Dlaczego? Jest zupełnie łysy, podczas, gdy jego młodsza siostra ma włosy. A przecież we wcześniejszych wspomnieniach Kajtek miał włosy. Zatem mógł je stracić po chemioterapii. Poza tym każdy odcinek zaczyna się od siedzących na kanapie osób, które oglądają jego zdjęcia. Moim zdaniem wspominają chwile, gdy jeszcze żył, co pozwala myśleć, że umarł mając 3-4 lata.

simral

Twórcy obalili teorie jakoby Kajtuś miał raka, ale za młodu osobiście byłem przekonany że go miał, i byłem faktycznie zaszokowany, że to po prostu był dziwny wybór ludzi projektujących jego postać, a nie metafora na walkę nieuniknionym.

ocenił(a) serial na 6
batgniewko

Skoro twórcy tak twierdzą... Swoją drogą nietypowo wybrali wygląd głównego bohatera. Teraz pewnie padnie hejt, że dyskryminuje łysych, ale mnie to po prostu dziwiło. Nawet moja córka oglądając bajkę pytała, czemu on nie ma włosów.

ocenił(a) serial na 7
simral

ciekawe

simral

A mnie to wcale nie szokowało. Jak ja miałem roczek, też byłem łysy a na mojej glacy odbijało się światło obiektywu na zdjęciach:-)

Brandon568

Chociaż faktycznie serial mógł być lepszy

ocenił(a) serial na 10
simral

Moim zdaniem był rudy i rodzice golili go na łyso bo nikt nie chciał się z nim bawić i nikt mu nie ufał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones