Kalifat
powrót do forum 1 sezonu

O kobietach.

ocenił(a) serial na 10

Serial o kobietach, w którym główne role grają kobiety. Feministki lubiom to. Pierwszy sezon fenomenalny, w zasadzie można by zamiast 8 odcinków pierwszego sezonu zrobić z tego 8 godzinny film, bo właśnie tak to się ogląda. Od 1 min do ostatniej, wisi ciężkie, niewyobrażalnie realne napięcie, które momentami myślisz, że udało Ci się rozkminić, ale przykro mi. Jebło to jebło, po ch** drążyć temat. Polecam, w tym zalewie bezwartościowego chłamu, mamy lidera. Kto by się spodziewał? LUBIĘ TO.

bartekfly

Jak to jest, że serial o mężczyznach jest serialem o ludziach, a serial o kobietach jest tylko serialem o kobietach, który "lubiom" feministki.

ocenił(a) serial na 10
adaaa_s

Wydaje mi się, że nie do końca zrozumiałaś to co miałem na myśli. Ten cudzysłów którego użyłaś to chyba nie przytyk w moją stronę? Bo jeśli uważasz, że nie zrobiłem tego specjalnie, to pseplasam, ale się nie dogadamy.

bartekfly

Świetna recenzja, zgadzam się. Z tym, że jedna z tych kobiet to zwykła siksa.

bartekfly

muzłumany to zwykłe śmiecie i brudasy,których trzeba zlikwidować by żyło się lepiej i bezpieczniej,tylko oni umią traktować kobiety gorzej niż ścierki od podłogi czy wysadzać budynki,zabijać niewinnych ludzi jak w WTC

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones