PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662062}
8,1 3 779
ocen
8,1 10 1 3779
Kamisama Hajimemashita
powrót do forum serialu Kamisama Hajimemashita

2 sezon

ocenił(a) serial na 8

pisze tu że jest 1 sezon 12 odc, ale ostatni odc tak się kończy... ktoś wie czy będzie 2 sezon, a jeśli
tak to kiedy...?

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

sama chciałabym to wiedzieć, serio !

ocenił(a) serial na 8
angel_160

więc... pozostaje nam nadzieja tylko nadzieja...

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

Wygląda na to, że odcinki nadal wychodzą, dzisiaj pojawił się trzynasty. :)

ocenił(a) serial na 8
kaskoa

no właśnie tak się skończył 12 że powinno być dalej czemu więc tutaj jest napisane tylko o 12 ... ? dzięki za informację :)

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

u mnie napisane jest że odcinków jest 13, wczoraj już obejrzałam ostatni odcinek, ale fajnie by było jak by był drugi sezon równie dobry jak pierwszy :D (13 odcinek jest na stronie http://animeon.pl/anime-online )

ocenił(a) serial na 8
angel_160

hmm weszłam na str od ciebie ale widzę tam tylko 12 odc...

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

czekaj momencik, wybacz źle ci podałam to jest link do 13 odcinka: http://www.gogoanime.com/kamisama-hajimemashita-episode-13 tylko jest z napisami po angielsku jak by co :)

ocenił(a) serial na 8
angel_160

nic nie szkodzi, może być po angielsku, wielkie dzięki :)

ocenił(a) serial na 8
angel_160

obejrzałam ... JA CHCĘ NASTĘPNY SEZON ;(

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

hahaha ja też <3

ocenił(a) serial na 7
haniak_88

a gdzie można 13 obejrzeć PL ? :<

ocenił(a) serial na 7
Scarsx69

Już znalazłam :X

ocenił(a) serial na 8
Scarsx69

no, ja oglądałam po angl ;) pl jeszcze nie było wtedy

ocenił(a) serial na 7
haniak_88

Czytaj mange i tyle. Jest bardzo dobra. Nie lubię romansów ale akurat to mnie wciągnęło. No i do tego ostatnio można to nazwać bardziej dramatem niż romansem.
A następny sezon jeśli będzie to najprędzej na lato tego roku, a jeśli już będzie, to stawiałam bym wręcz dopiero na sezon zimowy.

ocenił(a) serial na 8
Khadi_Ederbald

nie wątpię, że jest dobra, zwłaszcza jeśli nie wszystko układa się miodowo i jest jakaś akcja, niestety nie jestem w stanie wygospodarować sobie dość czasu na co dzień by zająć się jej czytaniem :/ inaczej już dawno bym czytała :P

ocenił(a) serial na 7
haniak_88

Jak ja się ciesze, ze nauczyłam się naginać rzeczywistość do tego stopnia, że jestem w stanie oglądać anime, czytać mangi, książki, zajmować się serwerami, pisać dwie własne książki, uczyć się, chodzić do szkoły i do tego mieć jeszcze od cholery wolnego czasu. Genialne uczucie. :D

ocenił(a) serial na 8
Khadi_Ederbald

cieszę się, że masz tylko tyle zajęć i dużo czasu na to co lubisz :)

ocenił(a) serial na 7
haniak_88

Tylko? Ta jasne tylko... Raczej to tylko jakaś jedna trzecia z nich...

ocenił(a) serial na 8
Khadi_Ederbald

dobrze dobrze myślę że to nie miejsce, czas i temat o to by wykłócać się o to kto ma więcej zajęć na co dzień :) mamy czas to czytamy nie mamy nie czytamy, każdy sam go sobie organizuje, temat zamknięty :P

haniak_88

mają się pojawić 2 odcinki OVA w sierpniu, nie wiadomo czy będzie 2 sezon (ale ja wątpię).

ocenił(a) serial na 8
films100

wielka szkoda jesli nie bedzie, wkurza mnie to jak juz trafi sie cos dobrego a zrobia tylko 1 sezon, choc manga wychodzi nadal :/ jak Kaichou wa maid sama... usycham z tesknoty za 2 sezonem juz tyle czasu, wprawdzie czytam mange ale i obejrzeć bym chciala

haniak_88

ten rynek w Japonii jest strasznie duży i trudny

ocenił(a) serial na 9
haniak_88

To już jest któreś forum z kolei na którym zadaję o pytanie i mam nadzieję że uzyskam odpowiedź ;)
Gdzie mogę znaleźć tę mangę do przeczytania??
Proszę o odpowiedź

ocenił(a) serial na 8
Tindela

To zależy, w jakim języku ;)
Po polsku jest tu:
http://centrum-mangi.pl/Kamisama-Hajimemashita/
ale przetłumaczonych jest tylko 18 rozdziałów, po angielsku jest m. in. tu:
http://www.mangahere.com/manga/kamisama_hajimemashita/

ocenił(a) serial na 9
Sol89

Bardzo dziękuję :)

ocenił(a) serial na 10
Tindela

Hej podobno będzie 2 sezon !

Zelcia22

Nie podobno tylko na pewno :) Radujmy się !!

ocenił(a) serial na 5
Akstalis

Będzie na pewno :) tu jest jedna z lepszych stron z nowinkami anime... dodają na bieżąco w paru odtwarzaczach :) macie link pod str z 2 sezonem jak pojawią się odcinki na pewno tam bd pierwsze http://www.animezone.pl/odcinki-online_kamisama-hajimemashita-2

ocenił(a) serial na 9
animka77

Już się nie mogę doczekać nowych odcinków nowego sezonu :D trochę się naczekaliśmy :P

ocenił(a) serial na 8
haniak_88

Pierwszy odcinek 2 sezonu ma się pojawić 6 stycznia 2015 ;)

ocenił(a) serial na 8
spiralstaircase

dzieki :)

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

Już można oglądać np na animeflavor.com (angielskie napisy)

ocenił(a) serial na 8
Veiller

wielkie dzięki! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones