PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662062}
8,1 3 778
ocen
8,1 10 1 3778
Kamisama Hajimemashita
powrót do forum serialu Kamisama Hajimemashita

Genialne

ocenił(a) serial na 7

Genialne. Jedne z lepszych anime obejrzanych ostatnio przeze mnie. Komedia romantyczna wyszła bardzo słodko, ale nie jest przesłodzone. Kreska ładna, choć brwi Mizukiego były strasznie gęste :D. Tomoe to chyba mój ulubieniec z całego anime. Lubie takie postacie, gdzie bohater jest pewny swego i wie co robi. Nanami pozytywnie mnie zaskoczyła, choć w chwilach gdy upadała potykając sie o kamień, moje upodobanie do niej zanikało. Ale nadal jest fajnie "zrobiona". Muzyka przyjemna w słuchaniu. Wszystko mi sie podoba, i bardzo bym sie ucieszyla gdyby powstała kontynuacja ! :3 Drobne niedociągnięcia nadrobione zabawną fabułą, kreską i postacią Tomoe.

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

Ja zaczęłam to oglądać ze względu na Tomoe, gdy zobaczyłam plakat prawie obśliniłam monitor xD Ale żeby tradycji stała się zadość, musiał spodobać mi się też jakiś czarny (chociaż w tym wypadku akurat nie do końca) charakter, czyli Smoczy Król <3 Co do Nanami, jest jedną z niewielu kobiecych postaci w anime, której nie miałam okazji utopić O.o Czekam z niecierpliwością na jakąś wiadomość dotyczącą drugiego sezonu...

ocenił(a) serial na 7
kaskoa

Ja sie zajmuje manga teraz, ale niestety nie znam ang a po polsku jest do połowy anime :< ale mimo to fajna ! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones