PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750328}

Kaznodzieja

Preacher
7,3 12 012
ocen
7,3 10 1 12012
Kaznodzieja
powrót do forum serialu Kaznodzieja

Nie cackają się...

ocenił(a) serial na 4

...to dobrze. Niestety, z obsady podoba mi się jedynie Tulip, fizjonomia Jessego nieodparcie kojarzy mi się z pekińczykiem, co kompletnie psuje mi odbiór tej postaci, poza tym jak sobie przypomnę tego aktora z Draculi, gdzie występował w roli jakiegoś pastowanego sułtana, to nie mam zbyt wielkiej nadziei, że udźwignie tę rolę. Freak z Misfits w roli Cassidy'ego? Pff. Ten chłopak ma za dużo naturalnego komizmu i nie wiem, czy będzie umiał to przeskoczyć, żeby zbudować tak mocną, skomplikowaną postać. Obawiam się, że skończy się na pajacowaniu. O całej reszcie trudno wyrokować po pierwszym odcinku, tempo jest niezłe, każda z postaci miała dynamiczne wejście i podobali mi się aniołowie. O tak, bardzo mi się podobali :)

ocenił(a) serial na 4
omnia

Choć w sumie jak sobie pomyślę, że Tulip w pierwszym odcinku przedstawiono jako jednoosobowy oddział specjalny i McGyvera w spódnicy w jednym, a Genesis wkroczyło sobie dyskretnie i po cichu, nie wysławszy uprzednio całego kościoła rezem z wiernymi w kosmos, to coś zaczyna mi nieprzyjemnie zgrzytać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones