PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750328}

Kaznodzieja

Preacher
7,3 12 005
ocen
7,3 10 1 12005
Kaznodzieja
powrót do forum serialu Kaznodzieja

Przez poprawność polityczną w Stanach niemożliwe jest troje białych głównych bohaterów serialu. Niestety wybór aktorki był najgorszy z możliwych, brzydka mulatka grająca irytującą postać, oglądanie scen z nią jest masakrą i męczarnią pewnie nie wszyscy wiedzą ale Negga i Cooper prywatnie też są parą i można powiedzieć że pojawiła się po znajomości. Piszę to jako fan komiksu, na szczęście serial poza imionami postaci, paroma motywami i scenami nie ma nic wspólnego z komiksem i traktuje je jako oddzielne rzeczy, to całkiem inna opowieść. Tak samo fani Mrocznej Wieży pewnie uznali za bluźnierstwo obsadę roli Rolanda co również było dla mnie idiotyzmem.

lexxus1

Ruth Negga brzydka? Nie wiem jaki ty masz gust gościu jednak ona na pewno nie jest brzydka.

ocenił(a) serial na 10
lexxus1

Dla mnie żadnym bluźnierstwem nie było obsadzenie Ruth w roli Tulip. Był to fenomenalny wybór, bo tchnęła sporo życia w postać. A co do jej urody to też się zdecydowanie nie zgodzę ;)

lexxus1

Nie czytałem komiksu wiec zapewne dlatego żadnego bluźnierstwa nie widzę :) - A serial ma swój specyficzny klimat za co go polubiłem :) .

ocenił(a) serial na 2
lexxus1

Zgadzam się.. Dramat i brak słów.

ocenił(a) serial na 10
lexxus1

Dajcie ludzie spokój z tym bełkotem o "poprawności politycznej". Jakby to miało jakieś znaczenie, czy Tulip to blada blondynka, czy ciemnoskóra brunetka.. Litości. Wybór Ruth Negga to był strzał w 10! Kobieta GENIALNIE wykreowała tę postać - jest charakterystyczna, trochę delikatna a trochę drapieżna + ma przecudowny akcent. Zresztą uważam, że casting do tego serialu jest zdecydowanie jednym z najlepszych - wszystkie postacie są świetnie zagrane.

ocenił(a) serial na 8
Kiki_Kot

Nie znam komiksu, ale serial doskonały. To że Tulip jest czarna? rewelacja!! jak dla mnie zagrała świetnie!! a jeżeli ktoś komiksowy chce się doczepić to czemu Nick Fury jest czarny? :D

ocenił(a) serial na 2
lexxus1

Ja się zgadzam, postać źle obsadzona, irytuje na każdym kroku..

ocenił(a) serial na 9
fmd3d

Dokładnie mnie wnerwia jej postać a raczej aktorka

lexxus1

Tulip ma piękny głos i wspaniały akcent, jest babą z jajami, ma fajny charakter i jest ładna. Szukasz irytujących głównych bohaterek? Polecam Orange is The New Black.

lexxus1

Zgadzam się całkowicie. Tu nie chodzi o kolor skóry, tylko o to coś co sprawia, że postać jest irytująco odpychająca i jakaś taka manieryczna. W komiksie w relacji Tulip i Jessiego aż iskrzyło. W serialu nie chce się w ogóle wierzyć, że coś między nimi mogło być. Serial bardzo miałki przy komiksie. Ale to w ogóle 2 inne historie.

ocenił(a) serial na 6
lexxus1

Nie można powiedzieć zeby ta postać nie była wyrazista. Sprawa czy aktorka jest ładna czy nie tez jest względna ale od pierwszego do ostatniego odcinka doprowadzała mnie do szalu. mkjankowska to dobre ujmuje : "postać jest irytująco odpychająca i jakaś taka manieryczna". Ciesze sie ze mam to juz za soba..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones