PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750328}

Kaznodzieja

Preacher
7,3 12 014
ocen
7,3 10 1 12014
Kaznodzieja
powrót do forum serialu Kaznodzieja

Tak jak w temacie, jak oceniacie pierwszy odcinek drugiego sezonu?

Moim zdaniem wypadł on całkiem dobrze.Jest spora szansa, że fabuła będzie bardziej wciągająca niż w przypadku pierwszego. Spory potencjał, chociaż na odwzorowanie komiksu raczej bym nie liczył.

Shodan155

Powrót Preacher, naprawdę niezły, chyba dostaliśmy to czego oczekiwaliśmy, choć czegoś jednak zabrakło.
Najbardziej podobała mi się strzelanka na szosie, zabawne to było jak Cassidy chował się prze słońcem, Tulip wreszcie dostała to co chciała czyli "WACKA" Jessego, a gdzieś tam po piętach drepcze naszym bohaterom niezmordowany Cowboy, nawraca zbłąkane duszyczki najlepiej się na tresera, no i dowiedzieliśmy się że Bóg lubi chadzać do nocnych klubów ale nie dla tego co wszyscy faceci ale dla Jazzu.
Może twórcy pomyśleli że lepiej zacząć z nie za wysokiego pułapu żeby później był tylko lepiej, oby. Ja tam wolałbym odcinki takie jak Pilot 1 sezonu.
Moja ocena 4-/6

ocenił(a) serial na 5
Shodan155

Zabrałam się w końcu za Priczera i po 1 odcinku jedyne co mi przychodzi na myśl to - nuda. Męczyłam 44 minutowy odcinek chyba ze 2 godziny. Dalej ni uja ten serial nie przypomina klimatem, humorem i postaciami komiksu. Święty tylko daje radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones