PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750328}

Kaznodzieja

Preacher
7,3 12 018
ocen
7,3 10 1 12018
Kaznodzieja
powrót do forum serialu Kaznodzieja

https://www.youtube.com/watch?v=AxLT4SEswMw&feature=youtu.be

Trailer mnie niezmiernie ucieszył, a a głównie scenka w barze niczym wyjęta z komiksu. Cass znowu w okularkach, wyruszą w drogę. No i o to chodzi. Wygląda na to, że w dwóch ostatnich epizodach fabuła nam pójdzie w stronę komiksu. Tylko jak ktoś słusznie zauważył na cholerę było cały sezon marnować na jakieś niepotrzebne kombinacje i zapychacze, żeby na koniec wylądować w momencie od którego serial powinien się zacząć xD

Nastraja to optymistycznie, niemniej patrząc na obecny stan serialu i że to bądź co bądź AMC, to jednak podchodzę do tego z pewną rezerwą, bo wszak są to tylko fragmenty.

Wspomnę jeszcze że fajna scenka na końcu ze Świętym.

Tortuga033

Dobrze to wygląda. Niemniej musisz się pogodzić z tym, że to nie jest adaptacja. Pierwsze niedowierzanie trzeba już ostudzić. Wyluzuj się, jak i ja się wyluzowałem. Komiks zawsze można przeczytać drugi, trzeci czy kolejny raz. Można przekartkować ulubione fragmenty. Serial poszedł inną drogą. Dość o komiksie. Miłych przyszłych seansów!

ocenił(a) serial na 5
Amerrozzo

Już się zaczynałam z tym godzić, ale po tym trailerze, jednak jest nadzieja że pójdzie to bardziej stronę adaptacji.

Tortuga033

Pójdzie w stronę adaptacji czy nie pójdzie, bez znaczenia, bo ekranizacją już nie będzie, a to o ekranizację nam chodziło. W tym momencie jest bardzo daleką adaptacją, a dla najbardziej restrykcyjnie patrzących pewnie nawet tym nie jest, tylko zwykłym zapożyczeniem tytułu, nazw i nazwisk.

Dlatego ja od 9. odcinka oglądam z myślą, że to serial, który jedynie inspirował się komiksem, lecz przedstawia inną historię i to jeszcze wersji soft.

ocenił(a) serial na 5
Amerrozzo

No ja też już patrzę z przymrużeniem oka na ten serial i staram się już bardziej oceniać go samego w sobie niż adaptacje czy tym bardziej ekranizacje i bardziej do tego na luzie podchodzić, tak jak i twórcy luźnie czerpią z pierwowzoru. Niemniej, jeśli będą wierniej odwzorowywać, to będzie mnie to cieszyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones