PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750328}

Kaznodzieja

Preacher
7,3 12 014
ocen
7,3 10 1 12014
Kaznodzieja
powrót do forum serialu Kaznodzieja

póki co zapowiada się dobrze po 1 odcinku.Trochę szybciej akcja mogłaby się rozkręcać,tym bardziej że nie czytałem komiksu to nie wiem kto jest kim:) a ciekawość mnie zżera.Trochę za długo trwały nudne przerywniki między akcjami,ale może tak musi być by wprowadzić tych co komiksu nie czytali

Cassidy genialny,w ogóle lubię tego aktora,jest świetny do takich ról a do tego ten akcent:)bardzo przekonujący jako psychol ,te jego teksty i miny- duży plus

romek_krakow

Jak nie czytałeś to radzę to zrobić byś zauważył różnicę w fabule a jest znaczna :-/

ocenił(a) serial na 6
borsuk96

Może jest znaczna ale mi to nie przeszkadza serial ogląda się bardzo dobrze, a klimacik jak z gry postal kupuje mnie w całości.

ocenił(a) serial na 5
romek_krakow

Nie nazwałabym Cassidy'ego psycholem.

ocenił(a) serial na 6
romek_krakow

Komiks mnie zupełnie nie interesuje, natomiast jeśli chodzi o serial, to po 3 odcinkach uczucia mam mieszane. Na swój sposób jest to dość oryginalne, z drugiej jednak strony zbyt chaotyczne. Nie trzyma mnie cały czas w napięciu, momentami przynudza, seans nie daje jakiejś hiper satysfakcji. Moim zdaniem realizacyjnie jest to dość średnie. Fabularnie nie wiem dokąd to zmierza. Niektóre wątki opowiadane są jakby mętnie i nie wiem czy to specyfika narracji, czy niedostatek talentu u twórców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones