PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493763}

The Beast Player Erin

Kemono no Sou-ja Erin
7,9 147
ocen
7,9 10 1 147
Kemono no Sou ja Erin
powrót do forum serialu Kemono no Sou-ja Erin

9/10!!

ocenił(a) serial na 10

Miałem dać 8, ale za bardzo dobrą końcówkę podwyższyłem o jeden punkt. Wracając do owego anime jest to bardzo dobre dzieło tego gatunku. Proszę się nie zrażać tym, że początkowo może się wydawać, że jest to anime przeznaczone tylko dla młodego odbiorcy, bo tak nie jest. Co prawda pierwsze 5 epizodów mogło by to potwierdzić, ale jeśli prze nie przebrniemy to dostaniemy niesamowicie wciągającą historię przeznaczoną dla prawie każdej wiekowo grupy docelowej(jest tam sporo dramatów i czasami sporo rozlewu krwi więc tym najmłodszym tak do 7 roku życia bym jednak odradzał). Historia życia głównej bohaterki jest przedstawiona w sposób płynny, tak więc poznajemy je poprzez jej dorastanie od małej dziewczynki do dorosłej kobiety. Fabuła całego anime jest wciągająca i poruszająca, ścieżka dźwiękowa z openingami i endingami nadaje jej niepowtarzalny klimat. Co do samej kreski to na początku może razić swoją prostotą, ale z biegiem epizodów człowiek się do niej przyzwyczaja a na końcu dochodzi do wniosku, że taka musiała być. Podsumowują moje wypociny stwierdzam że to anime jest więcej niż bardzo dobre, więc z czystym sercem mogę je polecić każdemu prawdziwemu fanowi tego gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones