serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Berserk

Kenpū Denki Berserk
1997 - 1998
24m
8,2 6 367
ocen
8,2 10 1 6367
Posługujący się ogromnym mieczem szermierz Guts dołącza do Bandy Jastrzębia dowodzonej przez Griffitha. więcej mniej
Kenpū Denki Berserk zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Gatsu od urodzenia był wychowywany przez grupę najemników. Zabiwszy w samoobronie swego opiekuna, zmuszony jest do ucieczki. Wiele lat później spotyka Griffitha i jego Drużynę Jastrzębi. Jastrzębie walczą dla króla Midland, w trwającej od 100 lat wojnie. Po pokonaniu wroga - królestwa Chuda, zostają mianowani osobistą gwardią króla. Ale, gdy osiągają szczyt, sytuacja zmienia się na gorsze...

na podstawie
studio
Hakusensha / OLM-Animation Studio / VAP
tytuł oryg.
Kenpū Denki Berserk
inne tytuły
Berserk Miedzynarodowe
Kenpû Denki Berserk Kanada
Kenpû Denki Berserk Hongkong
Kenpû Denki Berserk Indie
więcej
Twórcę, Kentaro Miura, zainspirowały postaci Conana Barbarzyńcy i Go Nagai.
"W tym świecie... ludzkie przeznaczenie kontrolowane jest... przez jakąś potężną jednostkę lub prawo. Jakby ręka Boga... istniała. Przynajmniej... człowiek wie, że nie ma kontroli... nad swoją wolą". Te słowa otwierają 25-odcinkową serię zwaną "Berserk". Pierszy tom mangi ukazał się w 1989 roku na łamach pisma "Young Animal". Seria ta stała się... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Niesamowite anime...

ocenił(a) serial na 10

Niesamowite anime ze świetnie rozbudowanymi postaciami i scenariuszem oraz zakończeniem która wgniata w fotel. Praktycznie bez wad może po za ścieżką dźwiękową która jest dobra ale przydałby się trochę więcej utworów. No i dlaczego jest takie krótkie będę zmuszony wziąć się za mangę, jednak sądzę że nie jest to powód...

więcej

To jest chyba najbardziej mroczne fantasy jakie widziałem. Przypomina nieco Grę o Tron. Czy w tym świecie istnieje w ogóle coś takiego jak dobro ?
Zna ktoś trochę historię tego serialu ? Dlaczego nie zrobiono kolejnego sezonu ?
Słaba oglądalność ? Zbytnia drastyczność ? Mogli by raczej zrobić coś w rodzaju remake...

więcej

Bardzo dobry

ocenił(a) serial na 8

Czasami lekko przynudza ale jak już pie****nie to nie ma przebacz. Zakończenie jest idealne i zmusza do sięgnięcia po mangę. Pominięto trochę wątków ale jako takie wprowadzenie do dalszych schizowych akcji sprawdza się dobrze. Co mogę jeszcze powiedzieć ten serial zrobił ze mnie absolutnego fanboya "Berserka" polecam.

Koniecznie do końca!!

ocenił(a) serial na 10

Jeżeli zniechęciłeś się przez dłużącą się akcję, czy też nudę i poprzestałeś na początku bądź w połowie, to proszę... proszę Cię zobacz do końca.

To wtedy poczujesz, jakie znaczenie miały wszystkie chwile przy tym serialu.

Ja niestety oglądałem Berserka przez kilka miesięcy, bo mnie nie wciągał. W końcu pewnego...

więcej

wtf??!

ocenił(a) serial na 9

wtf??! jak można przerwać w takim momencie i nie zrobić drugiej serii, ktoś mi to wytłumaczy??? Co niby to miała zmusić ludzi do czytania mangi, czy co??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones