PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427329}

Coffee Prince

Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom
7,9 1 952
oceny
7,9 10 1 1952
Keo pi Peu rin seu 1 ho jeom
powrót do forum serialu Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom

inne dramy

ocenił(a) serial na 9

pytanie do tych którym podobało się "Coffee Prince": Znacie inne dobre dramy? Jakie
polecacie?

ocenił(a) serial na 9
reply

polecam Kkotboda namja, City Hunter, Deurim Hai, Minamyisinyeoyo, A-ga-ssi-leul Boo-tak-hae (w tej dramie gra aktorka z Coffee Prince), Nappeun Namja ;)

ocenił(a) serial na 9
emssa

a gdzie można zobaczyć, np Minamyisinyeoyo ?

ocenił(a) serial na 9
reply

love-drama szukaj pod koreańskie You're Beautiful.

ocenił(a) serial na 9
emssa

no właśnie szukałam na Love Drama ale nie wiedziałam że pod 'You're Beautiful'. Dzięki wielkie.

użytkownik usunięty
emssa

Jak juz podawałaś tytuły, to mogłaś przynajmniej po angielku, zeby to sie dalo jakos znalezc

ocenił(a) serial na 9

może jeszcze frytki do tego? podałam takie tytuły, pod którymi można znaleźć te dramy na filmwebie. Jakbyś nie zauważyła wystarczy skopiować i wkleić do wyszukiwarki. Jedna drama ma przynajmniej 2 tytuły więc naprawdę przepraszam, że nie podałam wszystkich w oryginale i po angielsku. Trochę samodzielności, dziewczyno. Jesteś w stanie sama znaleźć sobie angielskie tytuły..

reply

secret garden, personal taste, big ... <3 duży wybór jest na dramacrazy.net :) [ps. w 'Big' gra Gong Yoo (/^.^)/ ]

ocenił(a) serial na 9
my00askim

'Big' ma jakiś inny tytuł ? Bo nie znalazłam na 'Love-drama.pl' ..

reply

raczej nie, ale ten serial jest nowy, dopiero co się skończył (24 lipca) więc pewno nie ma jeszcze tłumaczenia po polsku i dlatego na love-drama.pl nie ma ://

ocenił(a) serial na 10
my00askim

greatest love, rich man poor woman - polcanki ^^

ocenił(a) serial na 8
reply

Personal Taste jest fajne

ocenił(a) serial na 9
reply

dodam full house, my princess, Baek Seol Gong Ju ( Taste Sweet Love lub sweet love), goong, niewinne kłamstwa(lie to me), Mae-ri-neun Wi-bak-joong (Mary Stayed Out All Night), Ok-tab-bang-eui Wang-se-ja ( The Rooftop Prince), Sin-sa-eui Poom-gyeok( A Gentleman's Dignity), In-hyeon-wang-hoo-eui Nam-ja(Queen in Hyun's Man), Kkot-mi-nam Ra-myeon-ga-ge(Flower Boy Remen Shop), My girl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones