PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427329}

Coffee Prince

Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom
7,9 1 952
oceny
7,9 10 1 1952
Keo pi Peu rin seu 1 ho jeom
powrót do forum serialu Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom

jeśli

użytkownik usunięty

wszystko pójdzie zgodnie z planem na początku 2010 roku na ekrany koreańskich kin wejdzie filmowa wersja Coffee Prince ^_^
Producenci jeszcze nie zdecydowali, czy przeprowadzą casting na odtwórców głównych ról, czy też zaproponują role aktorom z dramy http://www.dramabeans.com/2009/04/coffee-prince-gets-a-movie-version/
Z jednej strony ciekawa jestem, jak ktoś inny poradziłby sobie z tymi rolami, a z drugiej strony tak przywiązałam się do tej dramy, że trudno mi wyobrazić sobie kogoś innego niż Yu Kong i Yoon Eun-hye
pożyjemy zobaczymy ^_^

ja mam zamiar dokończyć tą dramę jak tylko przetłumaczą resztę odcinków na polski

użytkownik usunięty
Martus_2

a warto, bo:
- świetny humor przez prawie wszystkie odcinki
- podejmuje inny problem niż większość dram i w pewnym momencie jest naprawdę dramatycznie
- bo Yu Kong świetnie gra i jest na co popatrzeć
:)

Ale raczej ci sami aktorzy się nie pojawią, niektórym się umarło w międzyczasie.

ocenił(a) serial na 10
Rochefort

Na razie chyba nie widać żadnych informacji? Też mam nadzieję, że aktorzy się nie zmienią, byli świetnie dobrani :)

użytkownik usunięty
Yuzuki

Aktorzy zapewne się zmienią.. Bo np niestety Lee Eon nie żyje, a Yu Kong dopiero co wyszedł z wojska(czy ma wyjść).. czyli ta dwójka odpada. Więc ja już bym dała całkowicie nową obsadę na ich miejscu.

ocenił(a) serial na 7

OMG Lee Eon...... szkoda:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones