PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034593}
7,0 2 229
ocen
7,0 10 1 2229
7,5 4
oceny krytyków
Kiedy ślub

Kiedy Ślub? Kiedy dzieci? Kiedy przestaniecie się wygłupiać? To pytania, które na pewnym etapie życia usłyszy większość wkraczających w dorosłość. Nowy serial CANAL+ to historia pary teoretycznie doskonałej, która przeżyła razem najpiękniejsze chwile, a dziś… chce się rozstać. Duet tuż przed trzydziestką: Wanda (Maria Dębska) i TosiekKiedy Ślub? Kiedy dzieci? Kiedy przestaniecie się wygłupiać? To pytania, które na pewnym etapie życia usłyszy większość wkraczających w dorosłość. Nowy serial CANAL+ to historia pary teoretycznie doskonałej, która przeżyła razem najpiękniejsze chwile, a dziś… chce się rozstać. Duet tuż przed trzydziestką: Wanda (Maria Dębska) i Tosiek (Eryk Kulm Jr.), chociaż tak różni, od czasów liceum tworzą zgrany związek, który z biegiem czasu po prostu się wypala. Zamiast weselnych dzwonów nadchodzi rozstanie. Czy długoletnią więź można tak łatwo zerwać? Czy da się rozstać dobrze?  "Kiedy ślub?" to współczesne oblicza miłości i komediowe panaceum na cierpienie w reżyserii Piotra Domalewskiego i Łukasza Ostalskiego.

Kiedy ślub
Zwiastun nr 1
nr 1 2024-01-18T11:16:16 https://fwcdn.pl/webv/78/85/67885/67885.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/193/10034593/KIEDY_SLUB_ZWIASTUN_LONG_POP.vp9.1080p.webm
Kiedy ślub? zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

na podstawie
dystrybucja
Canal+
studio
Akson Studio (produkcja wykonawcza) / Canal+ Polska
tytuł oryg.
Kiedy ślub?
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones