PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563939}

Kiedy się zakocham

Cuando me enamoro
7,7 1 406
ocen
7,7 10 1 1406
Kiedy się zakocham
powrót do forum serialu Kiedy się zakocham

Czytałąm wiele opini na forum ze ta druga Adriana jest taka piekna ze lepsza od pierwszej ,ja sie z tym absolutnie nie zgadzam 1 Adriana była piekna , 2 jakas taka bez wyrazu poprostu nie ładna i wogle nie podobałą mi sie w roli Adi moze tez to wynika z przyzwyczajenia bo ja nie lubie jak zmieniaja aktorke lub aktora w trakcie serialu.

mika26

Też byłam zaskoczona, że aktorka się zmieniła gdy oglądałam piewszy raz. Jednak Adriana nr 2 bardzo mi się spodobała. Wiadomo, że najlepiej byłoby gdyby jedna aktorka cały czas grała tę rolę, ale niestety wypadki chodzą po ludziach. Według mnie Florencia poradziła sobie z rolą, co nie jest łatwe gdy wchodzi się na miejsce innego aktora, a widzowie zdążyli się już przyzwyczaić. :)

ocenił(a) serial na 10
mika26

O.o
Zmienila sie aktorka ?!
Kiedy ???! :D

dropsik417

Dopiero się zmieni :D

ocenił(a) serial na 10
Camilla3

Porylyscie mi beret :D

dropsik417

Hehehe, coś Ty! Co złego to nie my :DD

dropsik417

Zmieni się ok. 50 odcinka choć pewna nie jestem tak dokładnie :)

ocenił(a) serial na 10
cocco03

W 52(:

petit_fleur

Prawie trafiłam ;)

mika26

Też sie mocno zdziwiłam kiedy oglądałam pierwszy raz i nie mogłam się przyzwyczaić ;)

ocenił(a) serial na 9
mika26

Do samego końca się do niej nie przekonałam. Grała strasznie sztywno i nienaturalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones