PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692417}

Kill La Kill

Kill la Kill
7,6 2 293
oceny
7,6 10 1 2293
Kill la Kill
powrót do forum serialu Kill la Kill

Absurdalne...

ocenił(a) serial na 8

Jestem na 9 odcinku i aż się boję co będzie dalej. Transformacje nie z tego świata i te fetysze... Podoba mi się. Idealne
anime na zabicie czasu jeśli nie chce Ci się dużo myśleć. Btw: soundtrack całkiem fajny.

ocenił(a) serial na 9
spychu1920

Szczerze mówiąc te starsze odcinki zapamiętałem jako bardziej zwariowane, powiedz co myślisz o tych od 10 wzwyż jak obejrzysz :)

ocenił(a) serial na 8
Spajkpl

Już jestem na bieżąco. Może zacznę od minusów:

- Nie lubię Mako Mankanshoku i jej rodzinki. Pomimo, że jest to anime dla dorosłych, to ciągle pojawia się wątek kiedy Mako Mankanshoku wyskakuje w bardzo ważnych scenach i niezwykłą siłą przyjaźni przywraca Ryuuko do pozytywnego myślenia i daje jej motywację. Te sceny są nużące i w ogóle mnie nie bawią. Oglądam jak Ryuuko dostaje porządny wpie*dol i jej motywacja do walki spada. Nagle na pole walki wpada upośledzona Mako i zaczyna swoje przedstawienie. Psuje mi to cały klimat. Sceny z jej upośledzoną rodzinką też są nużące.

-kobietki nie posiadają sutków lol

i to by było na tyle.

Uwielbiam te transformacje :D Będzie mi brakować pupki Ryuuko i Satsuki :3
Muzyka podczas walki genialna.

Co do fabuły cały czas zastanawiam się czy twórca mistrzowsko nas trolluje odnośnie niewolnictwa wobec odzieży. Czasami się zastanawiam czy nie jest to jakiś postulat aby nie dać się sfiksować na punkcie materializmu. tzn mamy plażę nudystów, którzy są tymi dobrymi i matkę sióstr, która ma monopol na ciuchy. Po dłuższym namyśle dochodzę jednak do wniosku, że nie należy o tym jakoś bardzo myśleć i po prostu cieszyć się tym show. Zobaczymy co będzie w ostatnich dwóch odcinkach. W sumie to nadal nie wiem po co owijać całą ziemię żywymi włóknami, nie wiem o co chodzi. Wiem kto z kim walczy ale jaki cel przyświeca czarnemu charakterowi chyba zostanie nie wyjaśniony.

ocenił(a) serial na 9
spychu1920

Co do minusów- Mako to postać która ma obśmiewać właśnie opisany przez Ciebie schemat i według mnie robi to mistrzowsko :)
A kobiety nie mają sutków lol w wielu innych anime :P
Co do historii- nie ma co tutaj główkować nad przesłaniem, przynajmniej nie przed zakończeniem serii. Jeśli chodzi o motywację czarnych charakterów to o ile się nie mylę Ragyou planuje stać się jednym z włókien i żyć wiecznie :D

ocenił(a) serial na 6
spychu1920

Nie radzę szukać logiki w tym anime ;-)

ocenił(a) serial na 8
Magmana

No i się skończyło. Fajne anime ale raczej nie będę ponownie oglądać.

ocenił(a) serial na 4
spychu1920

Kobiety nie mają sutków dlatego ,że taka jest cenzura w Japonii :D

ocenił(a) serial na 10
adinhox

Nie no nie przesadzajmy już z tą cenzurą. Cenzura może i się pojawia, ale nie na taką skalę. Mam tutaj oczywiście na myśli same sutki, a nie jakieś narządy płciowe, wnętrzności itd.

ocenił(a) serial na 10
Heller1304

Poza tym cenzura, o ile ma miejsce w jakiejś serii TV, usuwana jest w wersji DVD.

ocenił(a) serial na 4
Heller1304

Nie napisałem tego ze względu tego ,że jest jakaś zaborcza tylko miałem na myśli to ,że jest nietypowa ;p

ocenił(a) serial na 10
spychu1920

Zaiste, absurdalne. Ile razy to stwierdzenie pojawiało mi się w głowie w czasie oglądania? Muszę jednak przyznać, że jest dosyć oryginalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones