PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692417}

Kill La Kill

Kill la Kill
7,6 2 292
oceny
7,6 10 1 2292
Kill la Kill
powrót do forum serialu Kill la Kill

Dziury w fabule

ocenił(a) serial na 9

Anime bardzo mi się podobało, naprawdę coś mnie urzekło w tej wybuchowej mieszance absurdu i akcji. Lecz jest coś co nie daje mi spokoju. Ryuko i Satsuki okazały się siostrami, lecz gdy Satsuki przywdziała swoje boskie wdzianko powiedziała, że jej ojciec pokazał je jej gdy miała pięć lat, ale gdy poznajemy historię Ryuko dowiadujemy się, że jej (jej oraz Satsuki) ojciec porwał ją gdy ta była niemowlakiem i sfingował swoją śmierć by wychować córkę pod zmienionym nazwiskiem i założyć Plażowych Nudystów. Obie dziewczyny są w tym samym wieku, więc można założyć, że jest między nimi różnica zaledwie kilku miesięcy. I tu pojawia się mój dylemat. Ojciec Satsuki miał zdradzić jej prawdę o swojej żonie, co w następstwie popchnęło dziewczynę do buntu przeciwko własnej matce. Lecz jak miał to zrobić skoro uciekł z Ryuko gdy ta ciągle była niemowlakiem? Wiem, że to nie jest jakoś super ważne, ale nie daje mi spokoju i byłam po prostu ciekawa czy ktoś jeszcze to zauważył.

ocenił(a) serial na 8
Croxx101

Ryuuko określa siebie jako młodszą siostrę, ale rzeczywiście pięć lat wydaję się zbyt dużą różnicą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones