PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89970}

Kim Kolwiek

Kim Possible
6,7 5 779
ocen
6,7 10 1 5779
Kim Kolwiek
powrót do forum serialu Kim Kolwiek

5 sezon

ocenił(a) serial na 10

Ja chcę 5 sezon!!! Pragnę go!!!

3ricardo

Niom minęło 7 (prawie 8) lat, a tu jak zwykle. Niby Bob Schooley jak wspominał na Twitterze o Kim tak wspomina czyli może nie zapomniał że coś takiego było jak Kim... ale chyba jakiegoś większego szumu nie ma. Czyli jbc to w 2015 raczej tez nic nie zobaczymy. :(

ocenił(a) serial na 10
lysiorek

Szkoda, bo to jeden z najlepszych seriali Disney Channel. Chętnie do niego powracam :)
Niby finał był świetny, ale jestem ciekawa co by było dalej.

3ricardo

Decyzja o zakończeniu serialu była dziwna. To był przecież wielki sukces komercyjny, pamiętam że podczas jego oryginalnej emisji co drugi dzieciak miał plecak albo piórnik z motywami tej kreskówki, każdy niemal to oglądał, młodzież też. Moim zdaniem mogli z powodzeniem pociągnąć serial dalej. Oczywiście bohaterowie uczęszczali by już do college'u, ale nie sądzę żeby to było jakąś przeszkodą w odbiorze treści przez młodszych widzów.

ocenił(a) serial na 10
jakub77a

W pierwotnym zamierzeniu serial miał być jeszcze krótszy - 3 sezony. Ale wszyscy wiemy, że "So the Drama" okazało się być ogromnym sukcesem, a fani się nie poddali i wywalczyli 4. Jestem im za to bardzo wdzięczna, bo w tamtym czasie byłam jedynie dzieciakiem nie mającym o niczym pojęcia, natomiast w kolejnych latach aż po dziś dzień oglądałam KP z przyjemnością i cieszy mnie sposób zakończenia serii :)
Istnieje chyba jakaś polityka Disney Channel "do 4 sezonów", co z jednej strony mi się podoba, bo nie powstają tasiemce jak w przypadku SpongeBoba, który z sezonu na sezon (właśnie mniej więcej od 3-4) robi się coraz gorszy moim zdaniem. Chyba wolałabym jednak, żeby 5 sezon KP nie powstał, nie po tak wielu latach. Tak jak wspomniałeś - mogli pociągnąć serię od razu, kiedy jeszcze był ten tak zwany "hype". Bardzo chętnie zobaczyłabym kontynuację relacji Kim i Rona, a Drakkena i Shego to już w ogóle, bo jestem w tym duecie zakochana (chociaż czuję, że tu twórcy mieliby ogromny problem, jak ich pokazać jako parkę ;)). Teraz mam jednak zbyt dużo obaw - przede wszystkim że serial miałby odmienny klimat. Wystarczy, że będą co jakiś czas reemitować go w telewizji, tak jak teraz robi to Disney XD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones