PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605362}

Kimi ni Todoke: From Me to You 2nd Season

Kimi ni Todoke 2nd Season
7,5 1 423
oceny
7,5 10 1 1423
Kimi ni Todoke 2nd Season
powrót do forum serialu Kimi ni Todoke 2nd Season

Słyszałam, że w mandze bardzo fajnie są przedstawione losy Sawako i Kazehayi jako pary. Uważacie, że powinien powstać kolejny sezon, aby ukazać ich relacje? Może ma ktoś informacje dotyczące tego, czy powstanie trzeci sezon anime?

ocenił(a) serial na 6
charlotte17

a wiesz może coś więcej o tym, jak dalej potoczyła się akcja w mandze?

Sol89

Niestety tylko tyle, co słyszałam, jak narazie nie miałam czasu, żeby przeczytać, ale planuję;) Po prostu wyobraź sobie dwójkę tak bardzo nieśmiałych nastolatków, którzy chociażby postanawiają wyjść razem na randkę;) Musi wyjść z tego wiele zabawnych sytuacji.

Sol89

Sol89, już przeczytałam wszystkie dostępne po angielsku rozdziały i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba;) Nie chcę za dużo zdradzać, ale możesz się tam spodziewać randek Sawako z Kazehayą, poznają także swoich rodziców, będą kolejne nieporozumienia, ale przede wszystkim zostanie rozwinięty wątek przyjaciółek Sawako, ich miłości i przeszłość.

ocenił(a) serial na 8
charlotte17

O, a gdzie można znaleźć po angielsku i ile w ogóle jest tomów tej mangi? Anime świetne, ale też chętnie przeczytałabym o ich dalszych relacjach ;)

Leukone

Po angielsku można znaleźć chociażby na mangafox i tam jest 18 tomów (76 rozdziałów). Chociaż nie jestem pewna, czy grupa tłumacząca tę mangę jest na bieżąco, więc całkiem możliwe, że wyszło już więcej rozdziałów. Życzę miłego czytania;)

ocenił(a) serial na 8
charlotte17

Dziękuję bardzo :)

ocenił(a) serial na 9
Leukone

Są już 83 rozdziały :)
http://www.mangareader.net/280/kimi-ni-todoke.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones