PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379720}

La Corda d'Oro: Primo Passo

Kin'iro no Chord: Primo Passo
7,6 592
oceny
7,6 10 1 592
Kin'iro no Chord: Primo Passo
powrót do forum serialu Kin'iro no Chord: Primo Passo

J/W

znacie jakies strony na których mozna obejzec to anime online, pobrac lub moze znacie jakis sklep gdzie mozna je kupic?

kajj

skąd pobrać to nie mam pojęcia ale jak poszukasz to znajdziesz, a do ogladania polecam http://www.crunchyroll.com/group/CRSeries_-_La_Corda_dOro x]

kajj

jak ogladniesz napisz kogo najbardziej lubisz x] ja Hihare. Hihara Kazuki powinien byc z Kahoko :P a jak nie to ze mna:P haha

kajj

ja polecam stronę kreskowki.fani.pl
znajdziesz tam wszystkie 26 epizodów z polskimi napisami :) no i ciekawa jestem kogo najbardziej polubisz, ja mam słaboś do Tsukimoriego, Shimizu no Tsuichiura albo Hiharą :P ajj wszyscy są fajni <oprócz Yunokiego :P - wkurzał mnie gościu :P>

ocenił(a) serial na 10
Alexa_Sprite

A ja tam do Yunokiego nic nie mam xD Oni wszyscy są kochani... :D No, ale Hiharę najbardziej lubię xD Ale znowuż Kchoko powinna być z Tsukimorim... Jego też bardzo lubię... Tsuichiurę już nie tak bardzo, ale też... No dobra wszystkich ich lubię... Jak bym była nią miałabym ciężki orzech do zgryzienia xD
A anime to jest miodzio po prostu :D
No oczywiście jak oglądać online to na kreskówki.fani.pl xD

Dziwniejsza

No cóż, trudno się nie zgodzić, że oni wszyscy to cud miód i orzeszki jak to moja mama mówi, ale gdzież takich osobników szukać w realnym świecie? Sprawa ciężka, ale jeśli marzenia się spełniają to ja poproszę takiego Tsukimoriego, no ewentualnie Tsuichiurę lub Schimizu <nie wiem czemu, ale ta jego nieobecność wydaje mi się przeogromnie sympatyczna> w końcu jego kameralny pokaz w kościele był genialny :D

kajj

obejrzec online mozesz tutaj http://kreskowki.fani.pl/videos/view/14457

Gwiazdeczka

Cześć!!! Ponawiam pytanie z tematu, bo aktualnie nie ma tego anime na wymienionych stronkach. Jeśli ktoś wie gdzie mogę to zobaczyć to proszę niech da znać. Pozdrawiam i z góry dziękuję :).

Roszpunka91

Możesz obejrzeć na www.kreskoweczki.pl

aniolek32

Dziękuję bardzo Aniołku ;). Pozdrawiam :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones