PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk
ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Dokładnie yagizomania na całego ;)
nasze kółko różańcowe ubóstwiające Yagiza się powiększa to Yagga , to Manioszka... dajemy czadu ;)

Margoargo

znikam na dziś :D
papa :D
oby wasza yagizomania was rozgrzewała tej jesieni :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Dobranoc Kochana;) dalszej wiosny życzę ;))))))

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Ide przecie tu nie ma do kogo sie odezwac

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Dziewczyny tutaj napiszę ;) w niedzielę nadejdzie wiekopomna chwiła ;))))) w świetliku proci się w końcu pocałują ;)))) hahahha w 12 odcinku ;) nawet Dolunayu byli szybsi, bo się całowali wcześniej... to i retingi mieli lepsze ;)
To tak informacyjnie ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Trzeba szampana otworzyć :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

A wiesz, że w Dolunay mega drama, bo Ferit się prawdy dowiedział.... o Nasli (Ozge)..... już w 13 odcinku prawda wyszła na jaw.... no szybcy są... a myślałam, że w 52 się dowie... dobra złośliwa jestem ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

A co to za prawda? Bo nie jestem w temacie ha ha

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

W drugim odcinku zginęli rodzice Buluta ( tego rozkosznego dzieciaka) i o prawo do opieki ubiegał się Ferit i siostra ojca Buluta... taka blondyna zrobiona przez chirurga... nawet jej imienia nie znam..( ona była kiedyś dziewczyną Ferita) Asunam - siostra Nasli zrobiła w domu ferita zdjęcia jakimś dokumentom i przesłała chyba do tej blondyny nie wiem bo nie oglądam, i oni ujawnili te dokumenty w sądzie i sąd przyznał prawo opieki tej blondi a nie Feritowi. Wszyscy się zastanawiali skąd oni mieli dostęp do tych dokumentów... i tak Nasli się chyba zorientowała po 2 odcinkach, ze to Asuman zrobiła te zdjęcia i ukrywała to przed Feritem... i teraz on się dowiedział... tak w skrócie wiesz nie oglądam tego dokładnie tylko pobieżnie...najczęściej pierwszą i ostatnią scenę z odcinka... bo mnie Ozge wkurza

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Aha o to chodzi. :))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Hello;)
Uprzejmie donoszę.... u mnie deszcz jesienny deszcz smutne pieśni gra.... oj gdzie babie lato się pytam.... pogoda jak w listopadzie ;)

Dobrze, że rozgrzewają nas Paczatory ;))))

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Siema.
U mnie też pogoda listopadowa.
Zimno i wilgotno.

Oj Paczatory lepsze niż niejeden kaloryfer :))

sloneczkO_1

w tym tygodniu masakryczna pogoda ;(( można się łatwo przeziębić ;((

Gokhan Alkan zablokował możliwość pisania komentarzy na swoim profilu instagramowym, dziwne.
To jego zdjęcie z dzieciństwa hahaha :D
https://www.instagram.com/p/BZOwbVehVua/?taken-by=gokhan_alkan

pozdrawiam Was wszystkie :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Hello ;)))
Dokładnie pogoda gorsza niż w listopadzie...
hahhaha grzywunia się wkurzył na fandom;)))) w sumie mu się nie dziwię;))))

Margoargo

hejka :D:D
czemu się wkurzył??

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Napiszę Ci na priv:)

Margoargo

odpisałam ci na priv :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahaha też Ci odpisałam..... hahaha co za konspiracja ;) w końcu jesteśmy agentki ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

I bardzo dobrze , że się wkurzył :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

hahahahahha właśnie ileż można znieść.... zwłaszcza rąbniętego fandomu ;) oj grabię sobie ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Spoko siostra , wiem w czym rzecz :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

hahaha wiem, że wiesz ;) cholera weszłyśmy na wyższy stopień konspiracji ;)

Margoargo

gadacie szyframi hahahaha :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahah dokładnie i najlepsze jest to, że wiemy o czym gadamy ;) no nie mogę..... kuźźźwa głupawka w najczystszej postaci;)

Margoargo

znikam, dobranoc :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Dobranoc :))))) pięknych snów ;))))) Ty już wiesz o co chodzi ;)))))

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Szpiedzy są wszędzie :))

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Wiem , że Ty wiesz , że Ja wiem ha ha

sloneczkO_1

a ja wiem, że wy wiecie i ja tez wiem :D
hahahah :D

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Bravo My :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

hahahah wiemy co w trawie piszczy ;)

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Siema.
Nic się nie zmienił :))

sloneczkO_1

najbardziej poznałam go po oczach :D:D

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Tak oczy , ale pyszczek tez dużo mu się nie zmienił :))

sloneczkO_1

znikam, dobranoc :D

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Dobranoc kochana :))

Vanessa100

Hej :) Standardowe pytanie co słychać ;) Dawno z wami nie pisałam live.

Mercik95

odpiszę ci na dole :D

Vanessa100

Ok :)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Witajcie... ja jak zwykle nocna marek margo.... hahahahha;)
Z newsów wynika, że to będzie..... już, już w niedzielę..... hahaha w Świetliku nastąpi wiekopomna chwiła....... Baris ( Seczo) pocałuje nareszzzzzzzcie Asli hahahhaa;) a taki mam humorek nocą porą, to Wam o tym piszę ;)
Co prawda żadna nie ogląda całych odcinków.... ja urywki ;) ale co w kinematografii tureckiej piszczy mus wiedzieć ;)
I napiszę Wam jeszcze jedno... w Świetliku jest kuzyn Barisa Hakan... generalnie rozumem nie grzeszy ( to on potrącił bratanicę Asli) i powiem Wam cos wymyśliły scenarzysty w związku z nim.... jak był głupi zaczął się zmieniać na lepsze i mądrzeć ;))) a ja oczywiście mam teorię na ten temat i od razu mi się coś musiało skojarzyć.. ...otóż Hakan obciął włosy i wygląda jak rasowe ciacho ;))) i zaczął mądrze gadać... I powiem Wam, że Hakan włosy obciął rozum wrócił odwrotnie jak u Samsona... ( ten stracił siłę jak mu zazdrosna żona włosy obcięła) hahahha ale mi się pieprzy po nocy;)

Margoargo

Witam panie :) Przeziębiona jestem, ale już trochę lepiej. W poniedziałek do roboty, więc wypdałoby wydobrzeć.
U Arasa w sumie nic ciekawego. Powiem wam, że nawet nie chce mi się o nim pisać ;D
Widzę , że w temacie o Yagizie dajecie czadu. Ale się wam nie dziwie, bo sam na niego lecę... haha ;)
Obejrzałabym sobie te Córki Fazilet, ale nie mam czasu albo mi się nie chcę... Kiedyś na pewno rozpocznę ten serial, ale to raczej w przyszłym roku. W planach mam jeszcze Kara Para Ask z Enginem, ale to jak skończę Córki słońca.
Lukłam sobie na ten nowy serial z Hazal Kaya, a w zasadzie na scenki Buraka i Hazal i chemia jest. Dzieciaki i odpowiednik Franka mnie nie przekonały. Jakoś ich nie czuję...
Jeśli nie widziałyście, to podrzucam wam nowy zwiastun Czarnej perły
https://www.instagram.com/p/BZS7-iFh2ST/?taken-by=handemiyy
Ciekawe czy się z nim przespała. Znam te wątki na pamięć. Tolguś jej powie, że jest zhańbiona i już jej nie chcę, bo nie jest dziewicą... Taka logika w państwach, ktore wyznają islam. Jak widzę te ich uwsteczneinie to żygac mi się chcę.

Ostatnio obejrzałam fajny serial 13 powodów. Serdecznie polecam. Na wiosnę ma byc 2 seozn.
http://www.filmweb.pl/serial/Trzynaście+powodów-2017-762209

Atkoreczka Arvenka
https://www.instagram.com/p/BZYRXGHFYCr/?hl=pl&taken-by=arvenberen

Ok, napisałam to co miałam i znikam ;)

Mercik95

Mercik ja też w tym tygodniu się przeziębiłam haha :D
pogoda w tym tygodniu koszmarna, tragiczna, dookoła zakatarzeni ludzie, to ciężko się nie przeziębić.
Ale szybko poszłam do lekarza po lek i już na drugi dzień było mi lepiej.

Ten serial Czarna perła coraz mniej mi się podoba. Inaczej go sobie wyobrażałam.

U mnie orka, pełno obowiązków, masakracja. Ale jakoś żyję. Jeszcze haha :D

Vanessa100

Mi też lepiej chociaż leczyłam się domowymi sposobami. Ale potrzebuję jeszcze tygodnia, by w pełni się wykurować. Widzę, że wszyscy uciekli do tematu o Yagizie.

Mercik95

Ja mam taki organizm, że mi nie pomagają żadne domowe sposoby, tylko antybiotyk.

Tak, uciekli sobie i nas zostawili :D:D:D

Vanessa100

Aras zaczął nagrywać pierwsze ujęcia do serialu ;) Ale powiem ci, że już o tych tureckich serialach nie chcę mi się gadać. Jakieś książki, albo polskie seriale wkręciły cię ostatnio, czy nadal nie masz czasu ? :D

Nowy zwiastun Greya, podrzucam jeśli nie widziałaś.
http://www.filmweb.pl/video/teaser/nr+1-43971

Mercik95

nadal nie mam czasu ;((((((

w tym zwiastunie na samym początku myślałam, że ktoś wisi pod żyrandolem, a to sama sukienka :D:D:D:D

Vanessa100

hahah :D
Chyba musimy zaczą oglądać te Córki Fazilet, bo nie wiemy o co kaman.
Wena mi sie skończyła siostra pomóż. Chyba za długo z wami nie pisałam i ma braki umysłowe :D

Mercik95

ja też mało teraz piszę z siostrami, bo nie mam czasu ;((((

nie mam weny, napisze cokolwiek - jesień już przyszła.

Vanessa100

Nie odzywasz się więc postanowiłam podrzucić ci teledysk, który cały czas ogląda :D
https://www.youtube.com/watch?v=czTVBDU3vMo

Chłopak nazywa się Justin i gra w 13 powodach. Szkoda, że żadna z was tego nie ogląda, bo bym sobie chętnie podyskutowała :/

Mercik95

przeczytałam teraz fabułę tego serialu i to o samobójstwie. Zasmuciło mnie to ;((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones