PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk
ocenił(a) serial na 8
Gosilek

Hello ;)
Witamy, po dłuższej przerwie ;)
No tak dostałyśmy fiksacji na punkcie Yagiza .... na razie on rządzi w naszym filmwebowym kółku różańcowym... ale to może się zmienić ;)
Ty jest the best z tymi serialami, bo ja to każdego mam obejrzane po kilka albo kilkanaście odcinków...
Sen chyba się skończył w niedzielę- tak mi się wydaje, bo chyba skończyli na 10 odcinkach, czyli szybko łykniesz ;)
Na razie ani wspaniałego Pana młodego, ani narzeczonej nie oglądam... u mnie na tapecie.. Fazilet, Meryem i ostatnio Podaj dłoń miłości... trzeba tez coś komediowego obejrzeć... no i Adini sen koy... hahahha ;)
W tv oglądam tylko o mnie się nie martw... ale teraz już tylko samego krzysia... reszta mnie męczy..

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Faziletki spoko dzisiaj oglądałam 13 i 14 odcinek. wg mnie panowie szału nie robią ale Fazilet mnie rozpierdziela swoim zachowaniem i w sumie serial oglądam dla niej z czystej ciekawości.
Co do snu to 8 jest przetłumaczonych już je dzisiaj łykłam, że tak powiem :D
Mi się zaraz skończą córki słońca, a i GB ma tylko 8 odcinków do końca więc trzeba czymś będzie zastąpić.
Właśnie teraz oglądam świeżutko wrzucony 46 odcinek gb, bo wcześniej oglądałam Ojejku 12 odcinek.
Zostało mi do nadrobienia tylko 6 odcinków Fi, chwała Bogu że odcinek ma nie całą godzinkę.
Dobrze że mam swój zeszycik bo bym się całkiem pomieszała z tymi serialami.
Zastanawia mnie serial z Józkiem i Karayeli czy jakoś coś koło tego nie pamiętam dokładnie

ocenił(a) serial na 8
Gosilek

No tak Cagi na najważniejszy ;) Nam akurat spodobała się postać Yagiza i mamy na jego punkcie fiksację. Mnie sama postać Fazliet też fascynuje, a aktorka gra świetnie... stworzyć taką postać i jeszcze ten jej jazgot :)))
Widziałam kawałek serialu z Józkiem, nie wiem o co chodzi w nim, ale Józek nawet nie najgorzej tam gra.. protka to Ayszengul z Statusu związku o tym serialu piszesz? Może kiedyś jak mi się któryś z oglądanych znudzi, to spojrzę. Ja w zasadzie oprócz Fazilet i Adini Sen koy to nic nie oglądałam, a teraz Meryem- Gina mnie namówiła, Podaj dłoń miłości przez przypadek zobaczyłam i mnie zainteresowało.
Ja Dolunay i Świetlika oglądam dość specyficznie...bo najczęściej pierwszą i ostatnią scenę z odcinka i jakąś scenę protów, więc nawet nie do końca wiem co tam się dzieje i rozgrywa;)
No pocałunek w Świetliku widziałam nareszcie... tylko przenieśli świetlika na niedzielę i reyting coś koło 3... szału ni ma..

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Tak tak o tym serialu, włączyłam go wczoraj ale zobaczyłam tylko niecałe 20 minut.
Meryem tam gra prot ze Słodkiej zemsty z tego co kojarze, tak?
Adini Sen Koy oglądnęłam 20 odcinków i zaprzestałam, jakoś mnie nużył.
Dolunay lubie, może nie dla Ojejku, ale Ferit ma w sobie to coś.
A co do Świetlika to dobrze, że jest na YT, troche mnie nudzi i przewijam ile mogę :D

Gosilek

Hej :) Co tam ?
Umnie stara bieda ;D Oglądam teraz Córki słońca i czekam na nowy serial z Arasem
i na Czarną perłę.

ocenił(a) serial na 8
Mercik95

Hej.
U mnie też stara biedna, dobrze, że nowej nie widać :D
Córeczki zaraz się kończą. Zostało chyba 4 odcinki, zakończenie jest takie sobie ale jakoś to przeżyje.
Dużo seriali zaraz mi z listy odpadnie i trzeba coś nowego zacząć oglądać, tylko jakoś za bardzo jesienna ramówka do mnie nie przemawia.
Ja musze czekać do nowego roku na mojego Cagiego niestety.

Gosilek

Ta Deniz faktycznie podobna do Melek, ale na pewno jest lepszą aktorką od Bensu. Ona tez grała kilka odcinkow w Córkach słońca i uważam, że tam dobrze sobie poradziła. Chociaż widzę, że fani Arasa nie są za bardzo do niej przekonani. Ja też na początku nie byłam, ale teraz mi nie przeszkadza.
Ja własnie obejrzałam 31 odcienk Córek i męczy mnie już ten serial. Nie powiem było kilka momentów w serialu kiedy mi szczena opadła, ale to dla mnie za mało. Już to kiedyś napisałam, jedyne osoby które mnie nie irytują to Ali i Savas. Te pierdoły o niczym, gadanie półsłowkami, możliwość powiedzenia od razu, a mowią po tygodniu, albo pod koniec odcinka :D Jak myślę o Gunes, to jej historia jest taka przykra, ale ja nie lubię jak bohaterka przez cały serial ma minę cierpiętnicy. Ona i Haluk to takie dwa babole, na które nie chcę mi sie patrzeć :D Sparawdziłam ostatnio na ranini jaki ranking mial ten serial i okazuje się, że oglądalność była słaba. Czasami było niecałe 3 mln, albo poniżej.

Po Córkach mam ochotę obejrzeć Kara Para Ask. Mam w planach obejrzeć 3 seriale turtecki ,ale nie wiem czy się wyrobię :D Ty jak zwykle trzymasz poziom, szacun :D

Będziesz oglądać ten nowy serial z Arasem ?

ocenił(a) serial na 8
Mercik95

Ja nie przepadam za Enginem więc wszystko co z nim odpada, tak samo jest z serialami z Hazal Kaya.
Mimo, że uwielbiam Cagiego Ferihy nie oglądne za chiny.

A co do Córek, no fakt są momentami męczące, ale już prawie końcóweczka, 4 odcinki zostało do przetłumaczenia.
A co do ratingu no wiesz może szału nie robiło, ale to tak trochę wygląda, że ilość odcinków była zaplanowana od początku.

Jeszcze nie wiem co bd oglądać tak naprawdę, jak mi się jakiś serial spodoba po 1 odcinku to zobaczę jak to pójdzie dalej.

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Zaś zaczęłam się tym bawić.
Rating nowo tłumaczonych seriali.
https://zapodaj.net/86f491c9717a0.jpg.html
https://zapodaj.net/e0550299f8911.jpg.html
https://zapodaj.net/2118f4fc97328.jpg.html
https://zapodaj.net/3a8e59b8766a6.jpg.html

ocenił(a) serial na 8
Gosilek

Hejka ;)
Dziękujemy za piękne zestawienie ;)

Margoargo

Hej dziewczęta :D Dorwałam laptopa i zdążyłam na końcówkę Czarnej perły. Oczywiście nic nie zrozumialam, ale załapałam się na scene gdy Hazal była z Berkeim na jachcie. Ona się budzi w jego łóżku i zaczyna krzyczeć, póżniej on daje jej plaskacza i zamyka dzrzwi i koniec odcinka... Od razu pokazali nowy zwiastun, z tego wynika że ona za drugim razem zostanie zgwacona. Nie wiem co było za pierwszym bo załapałam się na końcówkę, ale zwiastun jest mocny. Nie mogę go wam pokazać, bo jeszcze nie wstawili.

Margoargo

Podrzucam zwiastun.
https://www.instagram.com/p/BZmN2sWHYyU/?taken-by=startv

ocenił(a) serial na 5
Mercik95

No zwiastun mocny.
Pewnie lukne ale najpierw muszę ogarnąć Zimowe słońce , bo są juz wszystkie odcinki.

sloneczkO_1

Hej :) Czarna perła słabiutko wystartowala, ranking 3.20
Bizim Hikaye miało 6.90. Wczoraj był mecz UEFA, więc to też pewnie wpłynęło na oglądalność.
Końcówka odcinka i nowy zwiastun jest mocny, sporo sie działo więc myślę, że w przyszłym tygodniu rankig się podniesie tylko pytanie o ile :P

Z Arvenki jakaś modelka wyrośnie ♥
https://www.instagram.com/p/BZnhsdLljtM/?taken-by=arvenberen

ocenił(a) serial na 5
Mercik95

No nie ciekawy ranking.

Arvenka jest przecudna :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Hejka ;) Sorry, że tutaj ;) ale musiałam ;)
Co CI przypomina ta scena ;)

https://www.youtube.com/watch?v=9ymCeI11TyQ

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Sorki , ale mam zaniki pamięci.
Coś z Kiralika?

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Dokładnie pamiętne mizianie z 12 odcinka ;)

ocenił(a) serial na 8
Mercik95

Pierwszy odcinek zawsze ma niski reyting... zobaczymy jak drugi... może za ostro zaczęli i Turkom sie nie podoba... co prawda widownia turecka lubuje się w mega dramach... a może mają dość fryzury tolgi hahahha oki wiem, może nie wypada sobie jaj robić z jego looku... ale tu chyba przesadzili... wygląda jak filistyn...

Arvenka mnióóód ;)

Margoargo

Rozśmieszyła mnie ta scena z Arasem. Zobaczcie same.
https://www.instagram.com/p/BZoqMythOaq/?taken-by=sarmerforever

ocenił(a) serial na 8
Mercik95

hhaha nie tylko Ciebie ja tez się śmieję :) dobry jest ;) ma poczucie humoru ;)

Margoargo

hej w tym temacie :D
bo o yagizie za wiele z wami nie pogadam bo się nie znam

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Hejka ;)
Jak mi tam żyjesz Kochana;) mam nadzieję, że dobrze... jakby co szczegóły na priv privów ;)

Margoargo

chyba jeszcze żyję :D tak mi się wydaje hahahha :D
a ty jak dajesz radę z cyferkami ?

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

No a jakże ;) cyferki moja wielka miłość;))))) czasem doprowadzają mnie do szału, ale i tak żyć bez nich nie mogę ;)

Margoargo

taka toksyczna miłość buhhahahha :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahaha chyba tak ;) będę za kilka minut;)

Margoargo

jesteś???

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Wróciłam ;) robiłam za taksówkę

Margoargo

ach ty taxi drajwerze haha :D
wysłałam priv :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahah co poradzić ;) poczekaj już czytam ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

A Ty się gdzie włóczysz??? na teleforum jesteś ?

Margoargo

eee na teleforum nie :D
pisałam ci list na priv, siostro ma, o la la ;)))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

przeczytałam;) odpisze Ci później oki ;) na razie pogadamy otwarcie ;) hahahha my tutaj już zaczynamy gadać własnym językiem;)
dziś w wątku Meryem gadałyśmy z giną i leżałyśmy z naszych haseł... po niestrawnej kolacji czas na pyszny deser ;) hahaha
A wiesz, ze mam zamiar luknąć na czarną perłę, ale chyba z napisami... tylko Berk będzie strasznym psycholem w tym serialu... a ja myślałam, że mu tego oszczędzą;)

Margoargo

czytałam wasze posty o Perle i widziałąm zwiastun.
tylko bez głosu, bo po aktualizacji windowsa nie mam dźwięku w latopie.
I rzeczywiście niezły psychol, eeeeeee nie podoba mi się to ;(((

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

znowu nie masz dźwięku.... kuźźźwa co za cholerstwo z tego Twojego laptopa... masakra..
no właśnie nie wiem, czy nie będę oglądać dopiero po 5 odcinkach... zobaczę... chociaż ciągnie mnie do Berka...bo nie wiem jak zdzierżę Tolgę ;) hahha

Margoargo

nooo, po aktualizacji windowsa często znika dźwięk.
i mi kurde znowu po raz drugi zniknął haha :D
poprzednio w tamtym roku w sierpniu

zaskoczę cię :D Tolga mi się wizualnie tu bardzo podoba :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

no właśnie pamiętam Twoje akcje z dźwiękiem w laptopie...

oki Tobie się podoba, mnie nie pasuje najbardziej jego fryzura

Margoargo

to musisz iść z grzebieniem i coś z nią zrobić :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahaha chyba tak zrobię... sorry ale Tolga w tej fryzurze wygląda jak chłopek roztropek;)

Margoargo

w Rolnik szuka żony najprzystojniejszy Karol wybrał sobie najbrzydsze kandydatki hahah :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahaha wiesz może wybrał na zasadzie lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy na świecie... a lusterko oczywiście ty karolku... tylko sobie panny brzydsze wybierz, bo się zmieni ;) hahahahha;)

Margoargo

hahahhahahahaha :D
ale naprawdę szkoda mi chłopa :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahaha spoko on pewnie racjonalny jest;) pieknotka by się pindrzyła przed lustrem pół dnia... a tu rolę trzeba obrobić ;)

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Siemaneczko siostrunie :))

sloneczkO_1

witaj słoneczna siostro roznosząca słońce :D

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Helo tłum jak zawsze xD
Tak przelotem jestem

Marg_

Marg jesteś ?? :D

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Jestem, wróciła właśnie z lat 50-tych XX wieku :D

Marg_

to podróż w czasie odbyłaś :D:D

wiesz jak przywrócić dźwięk w laptopie po aktualizacji windowsa??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones