PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 474
oceny
2,8 10 1 35474
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Polsat potwierdził , te nieoficjalne informacje , tak więc Olę z Klanu będzie można dość długo oglądać i słuchać w różnych wcieleniach , już się nie mogę doczekać.

Ponadto już Polsat potwierdził udział Cerekwickiej , Rozmusa oraz Terrazzino.

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

No to ciekawe jak Kaja sobie poradzi. Do tej pory nie oglądałem tego, ale na Kaję skuszę się. :)

wiatriwoda

Uwielbiam ten program!
Tylko zastanawia mnie, w kogo jeszcze będą wcielać się w 3. edycji?
W 1. i 2. wcielono się już w tyle wokalistów i wokalistek.

Vanessa100

Też jestem wielkim fanem programu , jest jeszcze sporo gwiazd , ja wolałbym więcej polskich , ale i tak bardzo fajne show.

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Nigdy tego nie oglądałem i generalnie nie wiem o co w tym chodzi, ale Olkę chętnie zobaczę i posłucham ;) Tylko dajcie znać kiedy będzie emisja tego programu.

ocenił(a) serial na 10
DocentSarna

No jasne, nie ma sprawy :) Pewnie tutaj będziemy ją też oceniać :) Pozdrawiam :)

DocentSarna

To jak na polską telewizje dobrze zrobione show , gdzie są dobre głosy i świetne charakteryzacje. Zobaczymy oby w 3 edycji też tak było.

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Ooo jak miło :) Swoją drogą, mówiłam Ci że będzie Ruda ! :)

Sisi_188

No wiem , ale teraz jest to pewne:)

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

Padłam. Jeśli ona nadal tak paskudnie śpiewa, jak za dawnych czasów, to współczuję wszystkim widzom :)
A to Terazzino też się udziela wokalnie? Coś się chyba formuła programu rozjeżdża.

LiLuLa

Padłaś? Powstań . Powerklan:)

ocenił(a) serial na 8
LiLuLa

Stefano śpiewa. Nawet chyba występował na sylwestrze Polsatu ze szlagierami włoskimi.

ocenił(a) serial na 6
LiLuLa

Z tego co wiem to w tym programie występują też aktorzy i inni celebryci... ale może mylę się.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Ale Terazzino dla mnie zawsze był tylko tancerzem, dlatego się dziwię. Mało wiem o polskich celebrytach :)

Nie oglądam tego programu i raczej nie zacznę, ale kojarzę nazwiska z poprzednich edycji i te, które pamiętam, to głównie śpiewający aktorzy (z teatrów muzycznych) lub ludzie związani ze sceną muzyczną. Ale pewnie masz rację, że inni też byli. Słyszałam kilka wykonań z TTBM i wydaje mi się, że coś trzeba sobą reprezentować. Dla mnie te przebieranki są dość kiczowate, ale doceniam np. Kawalca, bo wykazał się sporym talentem. Nie wystarczy "trochę" śpiewać, żeby zrobić to, co zrobił on, wcielając się w R. Planta. Nie wiem, jak śpiewa Stefano, za to Paschalska to dla mnie antytalent i przy takiej Cerekwickiej wypada gorzej niż blado :) No ale może coś się zmieniło, producent chyba wie, co robi. Tyle dobrego, że w tym programie nagroda przekazywana jest na cele charytatywne.

ocenił(a) serial na 8
LiLuLa

W programie występowała np. Maja Bohosiewicz, która talentem muzycznym nie grzeszy...

LiLuLa

Terrazzino naprawdę świetnie śpiewa.
Śpiewał w m.in w "Jaka to melodia".

wiatriwoda

Kaja Paschalska oficjalnie potwierdziła swój udział w show i skierowała kilka słów :


Kochani!
Chciałam oficjalnie potwierdzić, że oprócz Klanu, już wkrótce będziecie mogli mnie zobaczyć w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! :))
To duże wyzwanie, nie wiem czy bardziej się cieszę czy stresuję ale jest super! Mnóstwo konkretnej ale meeega wkręcającej pracy, nowych inspirujących osób wokół mnie i różnych nowych doświadczeń .
Na początku tego roku wyszłam z założenia, że jeżeli będę mieć odwagę żeby żyć na 100%, robić to co kocham i mieć obok siebie tych WSPANIAŁYCH ludzi których mam, to wszystko inne samo się ogarnie. I szczerze, do tej pory ja i 2015ty dogadujemy się bezbłędnie!
Miłego wieczoru! Przesyłam Wam pozytywną energię, chwilowo mam jej w nadmiarze! ;))

wiatriwoda

Kaja kręci już spot nawet promując TTBZ w Polsacie

https://www.facebook.com/822161401161924/photos/pcb.908119289232801/908117929232 937/?type=1&theater

wiatriwoda

O Paschalskiej piszą już inne portale też , czyżby nowa gwiazda Klanu zamiast Kaczorowskiej?

http://afterparty.pl/newsy_galeria.html?galg_id=8798

wiatriwoda

O Paschalskiej ciągle głośno , oto jak przygotowuje się do programu.

Tak wyglądałaby łysa:)

http://afterparty.pl/newsy_galeria.html?galg_id=8834

wiatriwoda

Kaja świetnie się zaprezentowała na imprezie ramówkowej Polsatu:

http://afterparty.pl/newsy_galeria.html?galg_id=9046&ph_wide_03_page_no=35


wiatriwoda

I znowu Twoja twarz brzmi znajomo dopiero o 22.00.
No szkoda, że nie o północy.
Taki super program z wysoką oglądalnością, a oni ciągle dają go dopiero o 22.00. Bezsens.
A o 20.00 Celebrity Splash.

Vanessa100

Ni , ale ma bardzo dobrą oglądalność o takiej porze więc dalej o tej porze. Mnie pasuje , bo nie ma wtedy konkurencji.

wiatriwoda

Kaja sobie średnio poradziła, ale miała ciężkie zadanie zagrania Cher, a tak wyglądała:

http://afterparty.pl/newsy_galeria.html?galg_id=9100&addisp=1&ph_wide_03_page_no =2

http://afterparty.pl/newsy_galeria.html?galg_id=9100&ph_wide_03_page_no=3

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Według mnie poradziła sobie całkiem dobrze, nie rozumiem ocen jurorów. Tylko Skrzynecka doceniła Kaję.
A zadanie z Cher rzeczywiście trudne. Szczególnie, że Kaja w ogóle nie pasuje do jej osoby. Myślę, że z Beatą Kozidrak poradzi sobie lepiej. ;)

wiatriwoda

Według mnie Kaja poradziła sobie nieźle, choć szału nie było ;)
Ale fajnie podrobiła poważną barwę głosu Cher.

Nie wiem, jak poradzi sobie z Kozidrak, która ma aż 4-oktawową skalę głosu.

Rozbawił mnie Grzegorz Wilk przebrany za Amandę Lear.
Taką ładną kobietę z niego zrobili, że nie mogłam oczu oderwać ;)

Vanessa100

Mnie rozbroiła Ankudowicz , Cerekwicka oraz Stefano:)

wiatriwoda

Swoją drogę Shazza nie śpiewa, tylko deklamuje do muzyki :D

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Bardzo fajny występ Kai w drugim odcinku. Świetnie podrobiła Beatę Kozidrak. No, ale największe wrażenie na mnie zrobił Stefano Terrazino jako Helena Majdaniec. :D

użytkownik usunięty
elmoo_filmweb

No, jej wystep jako Beata Kozidrak pozytywnie mnie zaskoczyl :)
Ale jeszcze lepiej bylo jak pokazali "Chylinska" :)

Stefano jest tam najlepszy! :) Mam wrażenie,że jest tam najbardziej wyluzowany z nich wszystkich.

elmoo_filmweb

Stefano jako Majdaniec był zarąbisty ;)
Tak się bał tego występu, ale świetnie sobie poradził.
Byłam przekonana, że wygra.

wiatriwoda

Tak Kaja się rozkręca ,ale jeszcze ma rezerwy nie była najlepsza ,charakteryzacja świetna , głos pół na pół . Ale ogólnie na plus .najlepsi dka mnie Stefano,Cerekwicka ,Czartoryska i Anjudowicz ,mnie rozbawiła bardzo mi się podobała:-)

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Które miejsce wczoraj zajęła Paschalska? Bo po jej występie poszedłem spać :D.

lach

Czwarte chyba.

ocenił(a) serial na 6
Gosza30

W sumie to dzięki punktom od Jakubca i Terrazzino. Tak w ogóle to ciekawy jestem czy to oni sami sobie wybierają komu przyznają punkty. Dlaczego w każdej edycji za każdym razem ktoś inny wygrywał odcinek?

elmoo_filmweb

Raczej jest swoboda, choć w 1 edycji wyglądało to tak , że praktycznie wszyscy wygrali po razie , chyba bez 1 osoby, w drugiej jedna osoba wygrała dwa razy , w tej sytuacja jest inna , bo w 1 było 8 odcinków, w 2 edycji 9 , a w tej 10 odcinków- co jest dobrym posunięciem bo program jest świetny. Fajnie , że Kaja dostała trochę punktów od kolegów, robi bardzo dobre wrażenie po za tym.

wiatriwoda

"Tak Kaja się rozkręca ,ale jeszcze ma rezerwy nie była najlepsza ,charakteryzacja świetna , głos pół na pół"
Zgadzam się.
Ale charakteryzację miała super, prawdziwa Kozidrak na twarzy ;)

Mnie najbardziej podobał się Stefano jako Helena Majdaniec - był zarąbisty ;)
Tak się bał tego występu, ale świetnie sobie poradził.
Byłam przekonana, że wygra.

Podobali mi się też:
- Kasia Ankudowicz (Dolly Parton) - w ogóle ta piosenka "Jolene" bardzo mi się spodobała, nie znałam jej wcześniej.
- Cerekwicka (Michael Bolton)
- Jakubiec (Chylińska) - buhahaha

Ogólnie drugi odcinek dużo lepszy od pierwszego.
W drugim poziom był wyrównany.

Vanessa100

Zgadzam się co do słowa, tacy sami wykonawcy mi się podobali i też piosenka tej Dolly , której nie znamłem jakoś mnie zafascynowała, mimo kiczowatości samej postaci. Taniec Jakubca haha:)

wiatriwoda

Fajna Kaja w 3 odcinku, wg mnie najlepszy jej wykon , idzie w górę , a za tydzień Beyonce.

A wyglądała mega i to w blądzie , tu jej fotka , jak ktoś nie widział

http://afterparty.pl/newsy_galeria.html?galg_id=9186&ph_wide_03_page_no=5

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Kaja bardzo dobrze podrobiła głos Duffy. Ogólnie to tym co krytykowali jej występ w programie jeszcze przed jego emisją, powinno być głupio, bo Paschalska bardzo dobrze sobie radzi. Według mnie ma talent do porabiania głosów. Jednakże w tym odcinku Kasia Ankudowicz najbardziej mnie powaliła i uważam, że zasłużyła na wygraną. ;)

elmoo_filmweb

Mnie akurat się podobała jako Rosiewicz i Dolly , dziś mniej. Dla mnie dziś Top to Stef, Cerekwicka, Rozmus i Kaja.

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

A mnie dziś urzekła. Według mnie skrzywdzili Grzegorza Wilka, świetnie odegrał Rudiego, a to nie niełatwe. Nie rozumiem zachwytów nad Czartoryską, chyba z litości to, bo jak dla mnie - słabo poszła jej ta Kayah.

elmoo_filmweb

Rudi mi się podobał wizualnie, ale głos totalnie nie to. Czartoryska pół na pół , ale bez zachwytu. Stef był bardzo dobry. Mati fajnie zaśpiewał , ale swoim głosem.

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Mnie Stefano też dziś nie zachwycił, ostatnio był lepszy według mnie. Mati miał bardzo trudne zadanie.

elmoo_filmweb

Spoko, bardzo fajnie Kaja wypadła jako Duffy. W blondzie jej super, powinna zmienić kolor, lepiej niż w rudym! :)
Ankudowicz jest świetna w każdej postaci, bardzo zdolna babka.

Gosza30

Też uważam, że Paschalska świetnie wypadła jako Duffy i że ładnie jej w blondzie.

wiatriwoda

Paschalska świetnie wypadła jako Duffy i ładnie jej w blondzie.

Widzę, że nie zachwyciła was Czartoryska jako Kaja.
A mnie zachwyciła !
Była wizualnie bardzo podobna do Kai i głosem oraz ruchami też fajnie ją podrobiła.
Myślałam, że Czartoryska wygra ten odcinek.

W 1 edycji Kaję udawał Mariusz Totoszko. I to dopiero była masakra.

wiatriwoda

Warto zobaczyć dzisiejszy odcinek gdyż Kaja wystąpi jako Beyonce i po zwiastunach szykuje się bardzo dobry występ.

wiatriwoda

I rzeczywiście Kaja się świetnie zaprezentowała, fenomentalny wygląd, taniec i śpiew:)

http://afterparty.pl/newsy_galeria.html?galg_id=9228&ph_wide_03_page_no=1

wiatriwoda

Kaja Paschalska jako boska Beyonce - uważam, że nieźle wypadła.
Wokal ok, choć sądzę, że jednak do głosu Beyonce jej daleko.

Wizualnie i ruchowo super. Pięknie wyglądała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones