bo on dr n med, a ona dr slawistyki ale z dzieckiem prowadzą rozmowy niczym wykłady na studiach, i to mnie drażni bo jest nienaturalne i dziwne
Tym razem padło na Krystynę. Pani Kotulanka dużo pije i nie idzie z nią pracować. Dlatego producenci chcą, albo ją uśmiercić, albo zmienić aktorkę.
Jak sądzicie, kto by się nadawał na nową Krystynę?
Może Wolszczak.
Sądząc po zapowiedziach następnego odcinka, Michał średnio przejął się odnalezieniem siostry. Chociaż w sumie u Chojnickich cudownie odnalezione dzieci to już tradycja. Coś jak choinka na Święta :D
Wkurzyły mnie jej wczorajsze mądrości. Niech ją Norbi porządnie przerypie, to nie będzie mądrować...
wiekoszosc bohaterow klanu to katolicy-anioly ktorzy swoje dobro przedkladaja nad dobro
innych (np. Grazynka ktora teraz bedzie interweniowac w sprawie zwiazku Arkadiusza z jego
byla zona dla dobra Julki, Elzbieta, Stasienka i masa innych osob, faceci tez sa prawi i z
zasadami). wiec dlaczego Elzbieta odbiera...
Mam pytanie odnośnie relacji Błażeja z jego opiekunami. Rzuciło mi się w oczy (uszy) :), że do Surmaczowej powiedział ciociu, a do dr Koziełły tato. Więc jak to jest z nimi?
Jak myślicie co to za jegomość wożący się czarnym CLS'em ? Najpierw fotografował chałupę ,
teraz zapewne chciał porozmawiać z Elżbietą. Czuje , ze będzie niezła intryga.
Co myślicie o talencie muzycznym Maćka?
Przygotował Dla Elizy dla cioci Stasi z okazji 80 urodzin.
http://www.youtube.com/watch?v=oswtez9twTY