Klan

1997 -
2,8 36 tys. ocen
2,8 10 1 35944
1,9 8 krytyków
Klan
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

To było na początku serialu. Z tego co pamiętam ona rywalizowała z Beatą o względy Rafalskiego.

bo on dr n med, a ona dr slawistyki ale z dzieckiem prowadzą rozmowy niczym wykłady na studiach, i to mnie drażni bo jest nienaturalne i dziwne

Wladziu podaj mi śmietany z laski swojej....... LOL

przegapił niech załuje albo poczeka na pewno będą przeróbki na YOUTUBE

Tym razem padło na Krystynę. Pani Kotulanka dużo pije i nie idzie z nią pracować. Dlatego producenci chcą, albo ją uśmiercić, albo zmienić aktorkę.

Jak sądzicie, kto by się nadawał na nową Krystynę?

Może Wolszczak.

ocenił(a) serial na 1

Kto oglądał dzisiejszy odcinek , jakie emocje ?

Dlaczego Kamila mówi do Eli ciociu? Przecież to jej szwagierka.

ocenił(a) serial na 2

Jeżeli tak wygląda jego każde wyjście do baru to musi być fajnie XD te jego obłąkane oczy:D

ocenił(a) serial na 6

Sądząc po zapowiedziach następnego odcinka, Michał średnio przejął się odnalezieniem siostry. Chociaż w sumie u Chojnickich cudownie odnalezione dzieci to już tradycja. Coś jak choinka na Święta :D

Wkurzyły mnie jej wczorajsze mądrości. Niech ją Norbi porządnie przerypie, to nie będzie mądrować...

uzupełnia: MAMA ZATRUŁA SIĘ MENINGOKOKAMI

że im dzieciaka podmienili ;/

wiekoszosc bohaterow klanu to katolicy-anioly ktorzy swoje dobro przedkladaja nad dobro
innych (np. Grazynka ktora teraz bedzie interweniowac w sprawie zwiazku Arkadiusza z jego
byla zona dla dobra Julki, Elzbieta, Stasienka i masa innych osob, faceci tez sa prawi i z
zasadami). wiec dlaczego Elzbieta odbiera...

ocenił(a) serial na 8

Mam pytanie odnośnie relacji Błażeja z jego opiekunami. Rzuciło mi się w oczy (uszy) :), że do Surmaczowej powiedział ciociu, a do dr Koziełły tato. Więc jak to jest z nimi?

Jak myślicie co to za jegomość wożący się czarnym CLS'em ? Najpierw fotografował chałupę ,
teraz zapewne chciał porozmawiać z Elżbietą. Czuje , ze będzie niezła intryga.

Co myślicie o talencie muzycznym Maćka?
Przygotował Dla Elizy dla cioci Stasi z okazji 80 urodzin.
http://www.youtube.com/watch?v=oswtez9twTY

dziele nie słyszałem, ale jeszcze sprawdze na filmwebie

Ale jaja :D Oni robią to chyba, żebyśmy mieli co komentować na forum :D

ocenił(a) serial na 6

Wiecie, że na vod Klan jest oznaczony jako serial obyczajowo-komediowy xD?

Szef Olki: 'To pani podopieczny?' xD