PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114229}

Klinika pod kangurem

Out There
6,9 1 813
ocen
6,9 10 1 1813
Klinika pod kangurem
powrót do forum serialu Klinika pod kangurem

Mam prośbę może mi ktoś streścić o czym był dzisiejszy/piątkowy odcinek kliniki, chodzi mi o odcinek 14. Z góry thx:)

ocenił(a) serial na 10
Vivan

Aggie, Miller i Fiona usiłują przyzwyczaić się do życia bez Reilly'ego. Miller najbardziej przeżywa wyjazd przyjaciela. Reilly przesyła im maile z informacjami o swoim życiu w szkole z internatem, w której nie jest mu tak źle, jak przypuszczał. Aggie postanawia wstąpić do drużyny netballowej, jednak trudno jej pogodzić treningi z obowiązkami w klinice. Ellen postanawia zaprosić drugiego stażystę - Toma.

ocenił(a) serial na 10
justyska92

Ja też jak na złość- wiedziałem, że sprawa Raily'ego rozstrzygnie sie w 13 w czwatrek albo piątek, ale jak na złość nie mogłem oglądać akurat tych odcinków.
Jak to z Nim było, dlaczego wyjechał?

darkoszczak

Dzięki za streszczenie 14 odcinka:)

Do darkoszczak:W 13 odcinku kliniki (na samym końcu) dzwoni matka Raily'go i mówi mu że ma wracać do domu i że ma już załatwioną szkołe z internatem, dlatego Reily wyjeżdża. Tak się skończył 13 odcinek, a 14 masz powyżej opisany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones