PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114229}

Klinika pod kangurem

Out There
6,9 1 813
ocen
6,9 10 1 1813
Klinika pod kangurem
powrót do forum serialu Klinika pod kangurem

tórego wolicie? Ja (chyba jestem w mniejszości!) wolę Toma :)

veritaserum

Ja natomiast o wiele bardziej wole Reilly'ego.

ocenił(a) serial na 10
veritaserum

Ja wole Reilly'ego i moim zdaniem bez niego serial stracił cały swój urok:(No ale to tylko moje zdanie:)Pozdrowionkia dla wszystkich fanów Kliniki:]

ocenił(a) serial na 10
veritaserum

Zdecydowanie i bezapelacyjnie Tom. Jest czuły i delikatny i kochany i przystojny i nieśmiały i ... i Och... chyba się zakocham :D

zuzka92

o!-no to nie jestem w mniejszości! :))
Tom jest ciekawszym bohaterm niż reily (in maj opinion oczywiście :))
"chyba się zakocham"-to obejrzyj sobie kascha w "gotowych na wszystko"-przejdzieCi jak ręką odjął :D

veritaserum

mi w ten sposób przeszło =]
Od paru lat [chyba 2, ale co tam] uwielbiam Douga, a co za tym idzie Reilly'ego, ale w klinice to on naprawdę aktorstwem się nie popisał, kiedy w obecnych odcinkach oglądam Toma, to aż....heh....ten jego pół-uśmiech...

Ellisey

A w jakich odcinkach obecnych oglądasz Douglasa???
Możesz mi podać tytuł i kanał oraz porę na którym jest i o jakiej porze ten film????
Bardzo Cię proszę ;-) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
veritaserum

Reilly był przystojny, był śmieszny i miał swój czar. Dawał filmowi to coś! A Tom jest delikatny, przystojny i jego uśmiech!!! Jest powalający! Szkoda że nie ma ich dwóch razem!

veritaserum

zdecydowanie Reilly!! on jest taki przystojny... nie to co Tom

ocenił(a) serial na 10
veritaserum

Tom jest slodki mily i kochany itd. ale ma smieszny nos a Reilly zgrywa wazniaka co rowniez mi sie podoba tylko ze od ma wysokie czolo i to tak jakos dziwnie wyglada ale chyba jednak wole TOMA

veritaserum

Tom! jakoś wydawał mi się milszy i bardziej zaradny :)

ocenił(a) serial na 10
shayba

Ja wolę Reillego ,szkoda że tak szybko odszedł,tworzyli fajną paczkę przyjaciół z Millerem,Aggie i Fioną:)

veritaserum

A jeśli ktoś woli szalonego Millera ? :D

rybka_san_2

Zdecydowanie ja :) Tzn oceniając pod względem charakteru. Millera po prostu nie da się nie lubić, jest dość specyficzny i oryginalny. No i podoba mi się jego kontakt z siostrą ;) Ciekawa postać w tym serialu.

veritaserum

Zdecydowanie wole Reilly'ego. Szkoda że tak szybko odszedł z Kliniki bo bez niego ten film stał sie nudny i on jest taki przystojny ;)

ocenił(a) serial na 6
veritaserum

zdecydowanie Tom ;) Railey cały czas ma mine jakby za chwile mial sie rozplakac ;P

veritaserum

ja również wolę Toma. Reilly to taki pusty jankes, przesłodzony chłopaczek, jakich pełno. A Tom ma w sobie "to coś", jest uroczy i inteligentny.

veritaserum

Ja też wole Toma ;) ale Reilly'ego też lubie

veritaserum

Zdecydowanie Tom ;) Bardziej sympatyczny. Reilly był taki burkliwy. Wkurzał mnie. Dobrze, że Cody dołączył bo chyba już bym dalej nie oglądała. Jak dla mnie to chyba w ogóle najfajniejsza postać. No, oprócz Hendrixa ;D

veritaserum

Veritaserum-"przejdzie ci jak ręką odjął" no nie wiem, nie wiem. :D :D :D Interesujące ma w DH napady szału.W sumie ten sam facet tylko rzadziej się uśmiecha, nosi mniej fajne ciuchy i ten fryz...Boże, pożal się. Co nie zmienia faktu, że "pół-uśmiech" (jak tu któraś z wypowiadaczek powiedziała) to wciąż ma, no nie?

veritaserum

Wolę Reilly'ego :). Chociaż rzeczywiście wygląda, tak jak ktoś napisał, jakby miał się za chwilę rozpłakać. No i ten jego kartoflany nos :D. Ale i tak bardziej go lubię niż Toma. Jakim prawem w ogóle go zmienili?

ocenił(a) serial na 8
Dzasmin

Reilly, bo Tom jest jak na nich za dorosły, zbyt poważny, a grający tego drugiego Cody Cash jest jakiś sztuczny.

veritaserum

Ja wolę Tom'a bo ma ładny uśmiech i w ogóle bardziej mi przypadł do gustu, chociaż Reilly nie jest zły...

veritaserum

reilly czasem strzelal fochy ale wole jego od toma :D

veritaserum

reilly czasem strzelal fochy ale wole jego od toma :D

veritaserum

zdecydowanie Relly, to on jest główną postacia w tym filmie!!

gigaeiffla

Reilly;) zdecydowanie! Potem ten serial mi sie tak nie podobał po jego odejściu...Chociaż Tom też nie jest zły;)

veritaserum

Ja wolę Toma ;>

veritaserum

Reilly!

ocenił(a) serial na 10
veritaserum

ja zdecydowanie wolę Reilly'ego , był najfajniejszą i główną (patrząc z mojej perspektywy) postacią w filmie ,strasznie sie zdenerwowałam jak w połowie serialu znikł z anteny ....mam też nadzieję że puszczą znów te odcinki niedługo na Zig Zapie bo troszkę zatęskniłam za tym filmikiem a ostatnio leciał dość wcześnie i to w trakcie roku szkolnego więc musiałam się urywać z lekcji.......:]

ocenił(a) serial na 9
veritaserum

oczywiście, że Reilly ;*

jest słodki :):*

ocenił(a) serial na 6
veritaserum

Już za bardzo nie pamiętam tego serialu ;p ale pamiętam ze najbardziej podobał mi się Reilly . : )

martunia15151992

Też dawnoo to oglądałam, ale pamiętam, że wolałam Toma :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones