PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005614}

Klub Północny

The Midnight Club
6,1 4 416
ocen
6,1 10 1 4416
Klub Północny
powrót do forum serialu Klub Północny

Gniot

ocenił(a) serial na 1

Nie sugerujcie się opisem, bo on nijak ma się do fabuły serialu. Fakt, dzieciaki założyły taki pakt, ale to wszystko. Nie spodziewajcie się powrotów zza światów i paranormalnych wydarzeń. Zamiast tego dostaliśmy powtórkę z "Czy boisz się ciemności?". Pod tym względem - żenada.

ocenił(a) serial na 7
niemaniemena

E tam już nie przesadzaj, serial całkiem fajny a podobieństwo do "czy boisz się ciemności?" uruchamia przyjemną nostalgię.

ocenił(a) serial na 1
Warcryer

Mnie to nudziło. Liczyłem na duchy itp. Niestety lipa. Nie mówię, że serial jest zły, mi po prostu nie przypasił i jest nie zgodny z opisem co mnie najbardziej wkurzyło. To jak zwiastun kiepskiej komedii, w którym wykorzystane są najśmieszniejsze sceny (czyli 2-3 na całą "komedie"). Inaczej mówiąc, celowe wprowadzenie widza w błąd, byleby obejrzał serial.

ocenił(a) serial na 8
niemaniemena

W zasadzie duchy były - Anya się skontaktowała, chociaż nie bezpośrednio, była też ta dwójka staruszków, o której prawie niczego nie wiemy (lekarka chyba była tą staruszką, albo może jakimś jej potomkiem?).

ocenił(a) serial na 7
niemaniemena

Poza tym nie wiem czy obejrzałeś cały, ale opis jest bardzo trafny. Może tym poza "mrożący krew żyłach" to lekka przesada.

ocenił(a) serial na 1
krewetka119

Obejrzałem do końca i opis nie jest trafny. UWAGA SPOJLER To że na końcu Ania naprawiła figurkę baletnicy, nie oznacza, że cały serial opierał się na znakach zza światów. Więc z tym "bardzo trafnym" zdecydowanie przesadzasz.

krewetka119

Opis jest trafny, ale opis dotyczy wątku pobocznego, który w serialu jest tylko dodatkiem. Równie dobrze mogliby dać opis "Yląka trafia do hospicjum, gdzie odwiedza ją troskliwy ojciec". I co? Opis prawdziwy? Prawdziwy. Odwiedzał? Odwiedzał!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones