PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005614}

Klub Północny

The Midnight Club
6,1 4 405
ocen
6,1 10 1 4405
Klub Północny
powrót do forum serialu Klub Północny

Czarny- jest. Gej- jest( i to ten czarny!!!). Wiara katolicka jest ble-jest. Oto recepta na każdy film netflixa. jakis dziennikarzyna na Onecie zachwycał się tym badziewiem . Przecież to jest serial dla dwunasto- trzynastolatków. Wytrwałem do czwartego odcinka. Żenada

zalo0

Tutaj akurat nie jest tak źle - jest wprawdzie wątek gejowski (ale zauważ, że gej --> AIDS), a każdy pensjonariusz jest z innego końca świata - kolega gej jest z Brazylii (w końcu podobny do Pele), drugi kolega jakby Meksykanin, jego dziewczyna z Japonii, Yląka czarna, jej towarzysz biały itd. Ale nic w tym złego. Katolickiej wiary myślę, że nie atakowali - w końcu ta dziewczyna (choć mogła też być protestantką) słusznie przestrzegała przed satanistycznym rytuałem, co wyszło w kolejnych odcinkach. I to właśnie ona wyzdrowiała :) Ale polecam Chicago Party Aunt (i przy okazji mój wpis na forum tego serialu na filmwebie) - to jest dopiero serial, który chce być zwariowany i szalony, ale równocześnie pragnie pozostać do bólu poprawnym politycznie. Próbowali to pogodzić i wyszło jak wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones