PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411845}

Klub przyjaciół Myszki Miki

Mickey Mouse Clubhouse
5,6 2 156
ocen
5,6 10 1 2156
Klub przyjaciół Myszki Miki
powrót do forum serialu Klub przyjaciół Myszki Miki

W dobie obecnych produkcji dla przedszkolaków nie często można w TV znaleźć coś szczególnie godnego polecenia. Mogę z ulgą potwierdzić, że Disney pod względem edukacyjnym dla najmłodszych jeszcze daje radę. Dobrym przykładem jest właśnie "Klub przyjaciół Myszki Miki", którego udało mi się nieco obejrzeć i przyznam szczerze, że go trochę maluchom zazdroszczę. Bardzo sympatyczna animacja, sympatyczne znane postaci wraz ze znanymi (w większości) głosami, wpadająca w głos muzyka i udana próba zachęcenia widzów do współpracy z bohaterami, którzy przeżywają ciekawe, wymagające logicznego myślenia przygody. Odrzućcie Teletubisie i inne tego typu okropności i puszczajcie dzieciom rzeczy mądre i wartościowe, czyli "Klub przyjaciół Myszki Miki". Dla początkujących fanów Walta Disneya pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) serial na 8
DISNEYMANIAK

zgadzam się z Tobą, ten serial to połączenie wszystkim znanych postaci Disneya z edukacją, zatem czas spędzony przez dziecko przed telewizorem nie jest stracony. Mój 3.5 letni siostrzeniec uwielbia ten program i bardzo czesto bawi się w edukacyjne zabawy wynikające z treści tego programu (choćby porownywanie romiarów, czy cieżaru przedmiotów). Godna polecenia 9/10.

ocenił(a) serial na 10
DISNEYMANIAK

Zgadzam się z Tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones