PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519941}
6,0 12 463
oceny
6,0 10 1 12463
Klub szalonych dziewic
powrót do forum serialu Klub szalonych dziewic

KSD.

ocenił(a) serial na 10

Już od pierwszego odcinka popadłam w uzależnienie.
Serial fantastyczny!
Właśnie na taki czekałam. Brak tematów tabu- ogromna kontrowersja.
Jestem pełna podziwu! Poruszając tematykę aktorów- fenomenalni!
Całkiem coś nowego w ramówce. Zapewne kwestia gustu, ale patrząc na M jak Miłość, Pierwszą miłość, Usta-usta bleble itd. umieram, a glądając KSD na nudę i ciągliwość wątków, wręcz nie można narzekać.
Ode mnie zasłużona dycha. Ciekawi mnie zdanie innych kobiet ;)

kaaaasiaaaa

i ja jestem takiego zdania.

co prawda mam pare "ale".. np gra aktorow, powiedzialas ze sa fenomenalni, dla mnie sa sztywni i nienaturalni. no ale moze poprostu trudno im sie odnalesc w takich rolach, niw wiem;)mimo wszystko- wybaczam.

co do uzaleznienia, owszem, jestem mloda, i lubie ogladac takie rzeczy, wole po stokroc to niz Mostowiakow u ktorych zdrada jednego bohatera ciagnie sie chyba łącznie przez rok.. w KSD wszytsko dzieje sie dynamicznie i ciekawie, nie ma czasu na nude.

nie podoba mi sie tez np to ze pokazuja w serialu ze ktos jezdzi po pijaku, pokazuja swiat ukazany oczami kogos po kielichu(jan ktory z kims tam sie upił) rozmazany ekran itd a chwile po tym pokazuja jak ów Jan jedzie samochodem..

może i serial jest troche mżonką, ale mysle ze i tak pare takich babek jak w serialu, znalazloby sie i w np Warszawie, w koncu nie wszyscy zyją pochowani po wioskach i boją sie wyzywająco ubrać czy na głos wypowiadac swoje poglady.

ogolnie jestem na wieelkie tak!

jak juz cos w telewizji ogladac to wlasnie taki, świezy i pozytywny serial!

ocenił(a) serial na 8
SocioPath

uuuuwielbiam < 3
jest taki życiowy , mało takich seriali jest ; ]

monyczkamala

wy dzieci macie mózgi, czy wam bonusa do postaci nie dali ???

ocenił(a) serial na 3
kaaaasiaaaa

Kompletnie nie trafiony serial, głupio napisany i zrealizowany. Nie wiem, jakoś nie nie kręci)może dla tego, że nie jestem kobietą?;))

ocenił(a) serial na 10
aurusandi

tak, zapewne dlatego, ze nie jestes kobietą..

kaaaasiaaaa

nie... nie sądzę.
Też jestem kobietą i uważam ten serial z kompletny kicz.
Masakra.

Jedynym trafionym serialem w tym sezonie TVN jest Usta Usta.
Tam są dopiero dobrzy aktorzy i w ogóle fenomenalnie jest zrobiony.

Ale de gustibus non est disputandum :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones