Koło czasu (2021)
Koło czasu: Sezon 2 Koło czasu Sezon 2, Odcinek 7
Odcinek Koło czasu (2021)

Daes Dae'Mar

Daes Dae'mar 1h 5m
7,3 180
ocen
7,3 10 1 180
Koło czasu
powrót do forum s2e7

Jestem ciekawa jak zamierzają pociągnąć wątek z Finn. Mat musi mieć luki w pamięci, nienawidzić jedynej mocy i pragnąć się wydostać. 3 dary: wypełnienie luk w pamięci, lisi amulet i ashandarei. Pomijam pierwsze spotkanie, po którym dowiedział się o córce dziewięciu księżyców. Przecież to jest tak istotne dla fabuły, a póki co wieje posuchą w tym temacie. Jeśli z tego jakoś zrezygnują, to dalej nie będę oglądać. Wciąż jeszcze pozostaje Rhuidean.
Ciekawi mnie też Suan. Póki co, nie robi nic, za co można by ją obalić. Może leanfer jakoś to pociągnie i dojdzie do rozłamu w wieży.
Logaina zawsze lubiłam i żałowałam, że taki potencjał się marnował, ale może choroba autora wpłynęła na późniejsze tomy i dlatego książki zaczęły się ciągnąć etc.

ocenił(a) serial na 7
Seja_Neko

Mi się wydaje, że po prostu będzie przewrót na Białej Wieży. Nie podoba mi się tutaj Siuan niestety. Z resztą poza Verin żadna Aes Sedai mi nie leży. O ile pamiętam Siuan wspierała Moiraine we wszystkim i dlatego została obalona?

Exathil

Siuan wypuściła Smoka na świat. Jak dobrze kojarze, to był główny powód. Pozwoliła mu odejść. Nie ma póki co Elaidy.
Mnie o dziwo Moirane pasuje. Tylko troche za bardzo odeszli od wzoru i skupili się na niej, przez to nie czuć całego przyciagania taveren.
Do Loiala nie mogę przywyknąć. Jak oni go dziwnie zrobili xD

ocenił(a) serial na 10
Seja_Neko

Pierwsze spotkanie z Aelfin i Eelfin jest w Kamieniu Łzy, już po tym, jak Rand wziął Callandora. To wtedy Mat zadał więcej pytań, niż mógł, i uzyskał odpowiedzi: o Córce Dziewięciu Księżyców, utracie połowy światłości świata i o Rhuidean. A co do Siuan, czerwone chciały przejąć władzę, sprawa Smoka była pretekstem. Obaliły ją za to, że spiskowały z Moiraine, szukając go, i nie powiadomiły wieży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones