Koło czasu (2021)
Koło czasu: Sezon 2 Koło czasu Sezon 2, Odcinek 8
Odcinek Koło czasu (2021)

To, co będzie

What Was Meant to Be 1h 9m
8,1 212
ocen
8,1 10 1 212
Koło czasu
powrót do forum s2e8

najlepszy moment jak strzałę razem z piórami przepychała!

pinc6x6

Ma i corko, też mnie to ubodlo. Chyba wiedząca nigdy nie oglądała filmu, w którym ktoś komuś wyciąga strzale/bełt

ocenił(a) serial na 5
pinc6x6

To nie była Egwene tylko Nynaeve

ocenił(a) serial na 5
pinc6x6

Ojezu, tak, ta scena to takie "złoto". Tłumaczona jest na na "wiedzącą", co brzmi trochę mniej poważnie chyba od tego, jak nazywają ją w oryginale - Wisdom (mądrość, rozsądek), a ona jest najbardziej irytująca i najmniej rozsądna z nich wszystkich. Już nawet serialowy Matt zaczął jakieś "rozsądne" decyzje podejmować, a ta nie - trzyma poziom przez dwa sezony. Ciągle wkurzona, obrażona na wszystkich, zawsze na "nie" itd.

Czy ktoś wie może, czy w książce też taka była? "hurr durr, nie lubię Aes Sedai, hurr durr, no ale dołączę do nich, przejdę próby, ale nie nauczę się używać mocy bo nie" itp. itd.

ocenił(a) serial na 10
xUmcyk

W książce też była irytująca, nawet jeszcze bardziej. Jordan miał jakiś problem z bohaterkami, bo i Elayne wkurzała, a przynajmniej gdzieś do połowy serii. W serialu wydaje się nieco mądrzejsza. A już najbardziej irytowała mnie Faile. Jej jeszcze nie pokazali, ale po pewnym czasie przelatywałam po łebkach wątki związane z nią, tak była niestrawna. Fajne postaci kobiece to Min, Aviendha i Moiraine, bo choć nieco zbyt apodyktyczna, ale miała cel i wierzyła w niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones