Koło czasu
powrót do forum 1 sezonu

Zwiastun napawał mnie optymizmem co do całości, ale jestem strasznie zawiedziona. Bohaterzy, których mogło by nie być, nic nie wnoszą do fabuły, są bez charakteru. Dużo niedokończonych historii, w których łatwo się pogubić. Scena romantyczne była tak śmieszna, gdyby nie zbliżenie do siebie bohaterek nie zauważyłabym, że coś je łączy. Ani przed, ani w trakcie, ani po. Widać, że chciano dać szanse młodym, nieznanym aktorom, ale mogli zrobić lepszy kasting. Żeby tylko jeden aktor z głównych bohaterów dał się zapamiętać. Zdjęcia, która na pierwszy rzut oka są piękne, potem tylko widać, że to green screen. Nie czekam na drugi sezon, pierwszy mnie bardzo zawiódł. Nie polecam.

ocenił(a) serial na 6
Werqqqa

Aktorki, które grają Aes Sedai mają trochę przechlapane. Ja jako fan książki uważam, że okazują za dużo emocji. Aes Sedai miały być bardzo opanowane, a w serialu tu łezka, tam minka. Z drugiej strony to w końcu serial i większość spodziewa się jakiejś gry twarzą. Więc wiele osób narzeka w drugą niż ja stronę, np że taka znana aktorka, a gra jakby była w masce.

ocenił(a) serial na 3
peano210_filmaniak

Przez ksiażke tak się wściekam na ten serial tak naprawdę. Książka świetna, adaptacja nie. Aes Sedai wyobrażałam sobie zupełnie inaczej, a tutaj trochę takie przekomarzanie się, robienie sobie na złość. Miałam przed oczami dumne kobiety, z twardą miną, a dostałam właśnie to samo co Pan/Pani. Patrząc też na główną bohaterkę no ona gra chyba tak samo w każdym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones