Koło czasu
powrót do forum 2 sezonu

Dobry serial

ocenił(a) serial na 7

Obejrzałem cały pierwszy sezon i cały drugi sezon. Pierwszy sezon był okej, choć trochę gorszy od tego. Nie czytałem książek, ale muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się ten serial ogląda. Podczas oglądania serialu wiele razy myślałem sobie jak o wiele lepsze muszą być książki od serialu. W końcu często jest tak, że twórcy seriali opartych na książkach zamiast implementować materiał źródłowy na formę ekranową, to wymyślają jakieś własne głupie pomysły, przez co niszczą daną markę. Tak jest w przypadku wiedźmina. Przeczytałem całą Sage wiedźmina, obejrzałem serial i byłem strasznie zawiedziony niską jakością serialu jak i złymi pomysłami twórców na kompletna zmianę fabuły, przez co serial nawet jako oderwane od książki dzieło był niemożliwie głupi. Wątpię, żeby ktoś po obejrzeniu wiedźmina miał ochotę złapać za książki. Ten serial za to mnie zaciekawił i zachęcił do przeczytania materiału źródłowego. Mam nadzieję, że Koło czasu będzie kontynuowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones