PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398160}

Koń trojański

The Trojan Horse
5,6 29
ocen
5,6 10 1 29
Koń trojański
powrót do forum serialu Koń trojański

Mój głos w zasadzie się nie doliczył w wyniku jakiegoś dziwnego błędu, ale mini-serial na prawdę mi się spodobał !!

Intryga jest bardzo wciągająca i chociaż cała fabuła liczy sobie około 3 godzin to oglądając nie odczuwa się tego. Intryga z każdą chwilą się zagęszcza i bardzo fajnie ukazano polityczne sztuczki, którymi posługują się specjaliści od PR w celu manipulowania wyborcami i opinią publiczną.

Osobiście bardzo polubiłam główną postać, czyli byłego premiera Kanady kandydującego na urząd prezydenta USA, dla wyborców amerykańskich człowiek znikąd nagle staje się rycerzem w lśniącej zbroi i jedynym sprawiedliwym.
Charyzma i zręczność manipulacji to jego główne atuty, nie pozwalał sobie na żadną wpadkę czy przypadek w całej kampanii.
W przeciwieństwie do naszych polityków główny bohater kłamie tak przebiegle, że nikt go nawet o kłamstwo nie podejrzewa, więc z łatwością wszystkich omamia.
Sama bym na niego zagłosowała :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones