PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 161
ocen
7,6 10 1 77161
7,5 2
oceny krytyków
Kości
powrót do forum serialu Kości

Wie ktoś jak będzie z emisją dzisiejszego odcinka? Dzięki Prezydentowi na Polsacie leci meczyk
finałowy, a Polsat pewnie jak zwykle oleje niekibiców. To już nie pierwszy raz kości są spychane z
anteny przez meczyk, a siatkarzom się nie śpieszy i chyba będą lepsi niż PKP. Przeciągają już pół godziny.

Dawdzio

Jeżeli ktoś z polsatu to czyta to PRZESTAŃCIE PAPLAĆ I KOŃCZCIE NADAWAĆ MECZ. Wygraliśmy. "Hurra". Można kończyć.

Dawdzio

No. Jeszcze pięć milionów reklam i chyba będą Kości. Mogliby już sobie odpuścić reklamy przed i na serialu albo chociaż przeprosić za opóźnienie, ale pewnie teraz wszyscy siedzą u dyrektora i świętują (C2H5OH).

Dawdzio

Płonne nadzieje. Trzeba przecież jeszcze wysłuchać ględzenia ze studia i obejrzeć wreczenie medali. Litości.

Dawdzio

Teraz jeszcze Margaret śpiewa. Już 1,5 godziny oglądam coś, co mnie wcale nie interesuje, bo czekam na Kości. A jak się wreszcie wszystko skończy to polsat się "wypnie" i Kości nie będzie. Teraz zapraszają na szerokie podsumowanie meczu. Katastrofa.

Dawdzio

Teraz widać jak głęboko w d**** ma polsat swoich widzów! Właśnie w tej chwili zaczął się film Na linii ognia, a ten odcinek Kości pewnie zostanie pominięty tak jak kiedyś pierwsza część pewnego filmu z powodu żałoby. Tydzień później puszczono drugą część tego filmu.

Dawdzio

To był w końcu odcinek czy go nie było? Bo też jestem niekibicem i w końcu odpuściłem, a teraz nie wiem czy jednak go puścili i oglądać samemu online czy czekać do nast. niedzieli i liczyć na to że puszczą za tydzień.

hornet

Nie. Nie było. Czekałem 2 godziny od 22:00. Opuściłem jak puścili ten film, który zgodnie z programem tv (nigdzie, nawet na stronie polsatu nie było nic o zmianie programu) powinien być po Kościach.

ocenił(a) serial na 8
Dawdzio

Przecież możesz obejrzeć odcinek w necie i po problemie...

_Kacha_

Z tego co wiem, to polsat jako pierwszy puszcza nowe odcinki Kości po polsku. Ja w internecie odcinka nie znalazłem, ale nie szukałem długo. Jeśli masz link do odcinka i możesz go wrzucić to będę wdzięczny. A szczerze mówiąc to chodzi mi nie tylko o odcinek, ale też trochę o zachowanie polsatu, które nie było fair.

ocenił(a) serial na 8
Dawdzio

Chociażby na kinomanie masz wszystkie 9 sezonów z lektorem albo napisami.
A co do zachowania Polsatu- chociaż raz w ciągu tych mistrzostw zachowali się fair i można było obejrzeć finałowy mecz Polaków, co nie zdarza się często. Kości to tylko serial, jeden odcinek nie zmieni ani całej fabuły ani nigdzie nie przepadnie. Obejrzenie tak pięknego finału mistrzostw świata, w którym Polacy zdobywają złoto to okazja jedna na milion i wielki powód do radości i transmisji w TV nawet do północy.

_Kacha_

To było raczej wymuszone zachowanie, bo prezydent do nich zaapelował. A skoro mogli puścić "Na linii ognia" z godzinnym opóźnieniem to dlaczego nie mogli puścić "Kości"?
Zacząłem teraz szukać w internecie. Te odcinki były już emitowane? Nie przypominam ich sobie.

ocenił(a) serial na 9
Dawdzio

Na scs cały ten sezon jest do obejrzenia z napisami albo lektorem. Dzisiaj w USA będzie pierwszy odcinek kolejnego sezonu i za 2-3 dni będzie można go obejrzeć w necie.

ocenił(a) serial na 10
mylo89

właśnie czekam na godz 20:00 i na pierwszy odcinek 10 sezonu;) wkońcu się doczekałam,bo sezon 9 skończyłam ogladać w maju ! ;) A na e kino są wszystkie sezony oraz odcinki Dawdzio

ocenił(a) serial na 10
Dawdzio

Jak chcesz obejrzeć odcinek w normalnej jakości to sobie go ściągnij. Przestańcie reklamować te śmieszne strony, bo mi się robi słabo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones