serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Kości

Bones
2005 - 2017
43m
7,6 77 049
ocen
7,6 10 1 77049
Dr Brennan używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach, by wraz z zespołem rozwiązywać zagadki kryminalne. więcej mniej
Kości zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeley'em Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są bezużyteczne. Będąca nieco na bakier zeDr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeley'em Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są bezużyteczne. Będąca nieco na bakier ze współczesnym światem (kompletny brak obeznania z pop kulturą czy niezrozumienie cytatów filmowych i slangu) często powtarza, że lepiej rozumie martwych niż żywych. W śledztwach pomagają jej przyjaciele z Jeffersonian: Angela Montenegro (Michaela Conlin), artysta-plastyk tworząca trójwymiarowe hologramy miejsc zbrodni i hipotetycznych jej przebiegów; Zac Addy (Eric Millegan), asystent Brennan, któremu wysokie IQ przeszkadza w ukończeniu kilku doktoratów. "Wesołą gromadkę" zamyka dr Jack Hodgins (T.J. Thyne), specjalizujący się w owadach i minerałach, wielki zwolennik teorii spiskowych.

studio
20th Century Fox Television (współudział) / Far Field Productions / Josephson Entertainment
tytuł oryg.
Bones
inne tytuły
Brennan (tytuł roboczy) USA
więcej
David Boreanaz był pierwszym zatrudnionym aktorem w serialu "Kości", jako Agent Specjalny Seeley Booth. Scenarzysta Hart Hanson określił jego postać jako "Piękny, porzucony chłopiec".
Producenci długo poszukiwali odpowiedniej aktorki do roli dr. Brennan. Emily Deschanel została zatrudniona dopiero kilka dni przed nagraniem pierwszego odcinka.
Dotan Baer, izraelski aktor, pojawił się w trzech epizodach serialu "Kości". Były to odcinki dziewiąty i dwudziesty pierwszy sezonu pierwszego oraz jedenasty serii czwartej. Za każdym razem grał inną rolę, jednak zawsze były to postacie chroniące bezpieczeństwo Stanów Zjednoczonych.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W 16 odcinku "The Strike in the Chord" zagrał zespół Pentatonix :)

Po kilkuletniej przerwie wróciłem do serialu, okazało się, że na Disneyu mają wszystkie odcinki. Poprzednio oglądałem jak było w TV, dotrwałem chyba max do 7 sezonu. Wczoraj obejrzałem odcinek gdzie zakopano Hodginsa i Brennan żywcem i wszedłem na FW, żeby sprawdzić jak został on oceniony. Tak jak myślałem, jeden z...

Aż się nie chce wierzyć że aktorów grających Brennan i Booth'a nic nie łączyło, oglądając ten serial byłem prawie pewien że muszą być parą czy nawet małżeństwem bo była między nimi taka chemia jak w żadnym innym serialu

No i koniec

ocenił(a) serial na 10

Jedyne co mogło się oglądać od pierwszego odcinka w telewizji, aż teraz po koniec. I teraz nie mam już nic co mogę oglądać. Jedyny w całości na jaki w ogóle znajdowało się czas.

Dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones