PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106542}

Kocham Klarę

5,7 1 573
oceny
5,7 10 1 1573
Kocham Klarę
powrót do forum serialu Kocham Klarę

Powtarza setny raz już te same seriale rano, a Kocham Klary nie chcą wyemitować.

ocenił(a) serial na 2
ferrarianiejarris

I dobrze. Zobaczyłem tylko jeden odcinek, który zniechęcił mnie do następnych. Niby miało być śmiesznie, ale Wójcik była strasznie odpychająca. Zachęcano w reklamach - oto dzieło ludzi od "Miodowych lat". To, plus licencja "I Love Lucy" miało gwarantować zabawę.
A tu figa.

Zawinił moim zdaniem fatalny dobór aktorów, których nie szło polubić.

ferrarianiejarris

Może z uwagi na odtwórce jednej z głównych postaci, nie wypada wyświetlać takiego serialu po tym jak wcielił się w postać Papierza, jeszcze powstały by jakieś nieprawomyślne dowcipy;-)

PawelK

Teraz mówisz o "Dziupli Cezara" -.-
*Papieża :)

aga_mimi

Mój błąd

PawelK

Akurat M. Wójcik nie była taka zła, po prostu treść była do bani. Nic dziwnego, że nakręcili tylko 13 odcinków, po czym zdjęli ten serial z powodu niskiej oglądalności.

ferrarianiejarris

Serial jest na amerykańskiej licencji. Powtórkowa emisja jest nieco skomplikowana z uwagi na potrzebę odkupienia praw do oryginału czy czegoś takiego, nie wiem jak to działa dokładnie, ale nie jest to proste.

ocenił(a) serial na 6
matimat17

Teoria mało trafna bo jest n Polsat Box Go.

ferrarianiejarris

Na ipli są wszystkie odcinki

ocenił(a) serial na 6
ferrarianiejarris

Chyba widzieli, że wyszło słabo i próbują udawać, że tego nie było. Ogólnie ze starszych seriali zazwyczaj powtarzają te które osiągnęły jakiś sukces, a te co nie były dłużej niż jeden sezon przez kilka lat może zapchają ramówkę, a potem polsat udaje, że nic nie było.

ferrarianiejarris

Ja to bym chciał żeby zaczęli ponownie puszczać co ludzie powiedzą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones