PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 310
ocen
7,8 10 1 31310
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

9. odcinek!!!

ocenił(a) serial na 10

AAAAAAAAAAA!!!!!
Czy ktoś to widział?!!!!! O Boże, o Boże, o Boże!

ocenił(a) serial na 10
Dorotka

ja widzialam!!!!!!! szok szok szok! i co teraz???czy luke powie lorelai? ale fajnie ze w koncu sie laski pogodzily :)

ocenił(a) serial na 10
Martita_4

fajnie, fajnie, tylko jak oni teraz nie będą mogli się pobrać to chyba kogoś, cholera jasna, pogryzę ;)

ocenił(a) serial na 10
Dorotka

no jak sie nie pobiora to osobiscie ASP przez okno wywale! :P tu sie w koncy L i R pogodzily juz mogloby byc tak fajnie, ale nieee .... ;)

ocenił(a) serial na 10
Martita_4

Zbojkotuję panią Palladino i spółkę ;) Ma być po mojej myśli i już :D

ocenił(a) serial na 10
Dorotka

w ogole strasznie duzo ludzi, na roznych forach, wzburzylo sie tym , ze ASP tak kombinuje teraz z ta corka i z chrisem! jak zwiazek LL sie rozpadnie to bedzie chyba jej najwieksza porazka!ogladalnosc spadnie na bank!

ocenił(a) serial na 10
Martita_4

To fakt - chociaż ja chyba za bardzo kocham ten serial, by go definitywnie porzucić. Najwyżej wypnę się na niego moją różową częścią ciała na parę odcinków, a potem wrócę ;)

Dorotka

Ej, no co wy! Ja juz sobie wyobraziłam jak ta mądrala, córka L zaprzyjaźnia się z Rory, w końcu podobna, wszyscy się lubią i kochają. Z Chrisem może być problem, podobno w 10 odcinku pojawił się osobiście,co z tego wyniknie - nie wiem. Jak związek L i L się rozpadnie, to rzeczywiście będzie przekombinowane.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
Kalipso_2

Widziałam 10. - póki co, Christopher wygląda raczej niewinnie, no i pomoże Rory, ale o tym sza! A Luke jeszcze nie powiedział Lorelai i chyba nieprędko to zrobi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones