PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 262
oceny
7,8 10 1 31262
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Witajcie. Właśnie usłyszałam o wznowieniu GG, które miałoby format 90-minutowych filmów.
Poniżej podaję tekst, który w wolnej chwili przetłumaczę:

"LOS ANGELES — Netflix is planning a return trip to Stars Hollow.

The digital channel is developing a revival of the much-loved Warner Bros. series "Gilmore Girls" with creator Amy Sherman-Palladino and her husband, exec producer Daniel Palladino.

The project would be four 90-minute movies, rather than a series, Variety has learned. Warner Bros. and Netflix both declined to comment.

Set in the small, fictional town of Stars Hollow, Ct., the original series starred Lauren Graham and Alexis Bledel as fast-talking, pop-culture loving mother-daughter duo Lorelei and Rory Gilmore. It ran for seven seasons, starting out on the WB and then moving to the CW after the 2006 merger. Other actors appearing over the course of the run include Melissa McCarthy, Scott Patterson, Kelly Bishop, Edward Herrmann, Jared Padalecki, Sean Gunn, Milo Ventimiglia, Matt Czuchry and Chad Michael Murray.

"Gilmore Girls" stars Lauren Graham as Lorelai Gilmore, Alexis Bledel as Rory Gilmore
This 2006 photo released by The WB shows "Gilmore Girls" stars, from left, Scott Patterson as Luke Danes, Lauren Graham as Lorelai Gilmore, Alexis Bledel as Rory Gilmore and Matt Czuchry as Logan. FRANK OCKENFELS / The WB via AP file
Rumors of a revival have long been in the works, with Sherman-Palladino telling fans at last summer's ATX festival "there's nothing in the works at the moment."

"If it ever happened, I promise we'd do it correctly. ... Nobody here hates each other, which is very important," she said. "It would have to be the right everything, the right format, the right timing. It would have to be honored in a certain way. And if it ever came around, we would all jump in and do it."

This project was announced on the same day that news broke of Graham working with her other famous TV show daughter, "Parenthood's" Mae Whitman, on an adaptation of "Go Fug Yourself" bloggers Heather Cocks and Jessica Morgan's book, "The Royal We."

Źródło: http://www.nbcnews.com/

ocenił(a) serial na 10
Jezula

Jak tylko pojawiła mi się ta informacja na fb był wielki pisk,płacz, krzyk.
Wygląda na to, że tak za ok. rok będziemy mogli już mieć nowe Gilmorki przed oczkami <3

ocenił(a) serial na 10
Jezula

Widziałam i nie mogę się doczekać! :) Jestem wierną fanką i wydaje mi się, że nie powinnam się rozczarować, jako że małżeństwo Palladino ma ponownie sterować całym projektem. Zastanawiam się tylko, co z zobowiązaniami różnych aktorów, w końcu Liza Weil gra w 'How To Get Away with a Murder', a Melissa McCarthy została królową komedii. A ja sobie nie wyobrażam tego serialu bez Paris czy Sookie! Oby dogadali udział jak największej liczby postaci.

ocenił(a) serial na 8
Fabulous_Killjoy

Mi przykro jest, że jako widzowie nie zdążyliśmy pożegnać się z Richardem :( Będzie mi brakowało w tej roli Edwarda Herrmana, ale mam nadzieję, że nie dadzą nikogo w "zastępstwie". Swoją drogą pamiętacie, gdy serialowy Richard dostał zawału? Ech.

ocenił(a) serial na 10
Jezula

Obiecał Emily, że ją przepuści, "let her go first"...też właśnie chciałam wspomnieć o Richardzie, ale tak nie chciałam psuć całej radości. Myślę, że na pewno go w jakiś sposób pożegnają, chociaż piątkowe obiady już nie będą takie same :( Nie wymieniliby aktora, Palladino by tam tego nie zrobili.

ocenił(a) serial na 10
Jezula

Już oglądając Reunion na ATX można było wyczuć, że coś jest na rzeczy, STRAAASZNIE się cieszę , to nadal niekwestionowany mój ulubiony serial. Mogę go oglądać na okrągło, a nowe odcinki to coś o czym nawet nie marzyłam, myślałam, że to nie możliwe.... Ciekawa jestem ogromnie jak poprowadzą historię. Zżyłam się z bohaterami jakby byli prawdziwi, jakby byli moimi znajomymi z którymi dawno nie miałam kontaktu i strasznie mnie interesuje co się u nich dzieje.

ocenił(a) serial na 10
ronieczka

A ja się cieszę, że tak dla poprawy humoru weszłam tutaj i widzę, że chociaż serial zakończył się już jakiś czas temu, to nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Moim ogromnym marzeniem jest, by Lorelai była z Lukiem, a Rory z przystojniakiem Jessem. Ahhhh....

ocenił(a) serial na 10
umberella

Osobiście wolałbym by Rory była z kimś innym niż Jess, Dean czy Logan.... by wprowadzili do serialu nową postać, która by była w sam raz dla Rory tzn. MNIE :D

ocenił(a) serial na 10
dariusz_myk_2

Zgodziłabym się na wprowadzenie nowej postaci, ale pod warunkiem, że jednak nadal w tle byłby Jess, Wydawać by się mogło, że to już zamknięty rozdział, ale nie. Przyjaźń mogłaby przerodzić się w uczucie. Mogłoby być tak, że Rory wyjeżdża gdzieś daleko jako korespondentka i Jess tak za nią tęskni, że jest gotów porzucić swoje życie dla niej...

ocenił(a) serial na 10
Jezula

Ja też skaczę z radości, myślę że Paris z pewnością się pojawi, jedynie tutuaj o Sookie chodzi, chociaż po sieci krąży petycja fanów, żeby zgodziła się zagrać w powrocie:) Ja jestem ciekawa wykorzystania ciąży Bledel i myślę, który z fantastycznej trójki się pojawi, Jes, Dean, czy może Logan? Tak samo jestem ciekawa Lor i Luka. Na Reunion nie było chyba jeszcze Chrisa, no i Melissy. Co do Richarda też jestem ciekawa jak to rozwiążą. Jest mln niewiadomych i to podsyca całą sytuację oczekiwania!!!!!!!

Marta_Tusinska

Może po tylu latach Rory będzie z kimś zupełnie innym ;)

Jezula

Tak , tak ,tak :))))
www.instagram.com/gilmoregirlstv - Masa nowych info! :) :) :) :) jest tam też adres do tumblra. POLECAM

Jezula

A Michel??? To jest też świetna postać. Mam nadzieję, że on też wróci :D
Strasznie lubię ten serial, to chyba mój ulubiony w tej tematyce (chociaż uwielbiam jeszcze Parenthood, gdzie też gra Lauren Graham). Właśnie go oglądam po raz kolejny od deski do deski. Wspaniałe dialogi :)

ocenił(a) serial na 10
akima_

Myślę, że Micheal wróci! :D Jest jego selifie na instagramie :D

Jezula

Widziałam promo na Netflixie i na pewno będą, poza Gilmore Girls (Lorelai, Rory, Emily): Sookie, Luke, Dean, Logan, Jess, Paris, Lane, Kirk, Taylor, Michel, Babette, Netflix informuje, że będzie to 4 odcinkowy miniserial, niestety nie ma informacji kiedy ma być premiera. Może ktoś już wie?

ocenił(a) serial na 8
norah18_22

25 listopada, Netflix :)

angelica

Dzięki :) To czekamy :)

ocenił(a) serial na 8
norah18_22

http://www.filmweb.pl/serial/Kochane+k%C5%82opoty%3A+rok+z+%C5%BCycia-2016-75875 0

Jezula

https://www.youtube.com/watch?v=kGGNNSmGDpU

ocenił(a) serial na 7
s i l v e r

podobno emisja miala byc 25.11 czy ktos ma link ??

ocenił(a) serial na 10
mysiorka

jest na Netflix.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones