PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 279
ocen
7,8 10 1 31279
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Ciekawostki

ocenił(a) serial na 10

Już kilka lat temu zytałam w ciekawostkach, że Sooki grał ktoś inny, dzisiaj zerknęłam i faktycznie tka jest napisane,że w pilocie sookie grała inna aktorka, ale bejrzałam wląsnie cały pierwszy sezon i ani razu,tym bardziejw pilocie nie pokazuje się ktoś inny w roli Sooki niż Melissa:)

Marta_Tusinska

Ciekawostka jest prawdziwa, jednak nie chodzi o "Pilot", czyli odc.1 sezonu I, tylko o "Unaired Pilot " (można go znaleźć w sieci). W "Unaired Pilot" Sooki zagrała Alex Borstein, która później ukazała się w serialu jako Drella i Miss Celine :)

janemontgomery

Mogłabyś wrzucić link do "Unaired Pilot"?

Aguslava

wystarczy, że wpiszesz w google: gilmore girls unaired pilot torrent. niestety nie znalazłam wersji do obejrzenia online.

janemontgomery

Ok, dziękuję :)

Aguslava

właściwie tylko sceny z Sookie i Deanem są zmienione

może to po prostu przyzwyczajenie, ale aktorka grająca Drellę (harfistkę) w ogóle nie pasowała do roli Sooki, mam wrażenie że się męczyła grając rozświergotaną kucharke :D
Dean stary nie był zły, ale jednak Padalecki naj naj <3 :D

kamciax

Wprowadzenie zmian w obsadzie było według mnie doskonałym posunięciem. Pierwszy Dean był słaby w tej roli np. scena kiedy po raz pierwszy rozmawia z Rory była tak drętwa i sztuczna, że chyba bardziej już się nie dało. Podobne odczucia miałam w przypadku Sookie - Melissa stworzyła postać wiecznie uśmiechniętą, ciepłą, emanującą pozytywną energią; trudno mi sobie wyobrazić Alex idącą w tym kierunku.

janemontgomery

A możecie napisać jak się nazywają aktorzy grający Deana i Sooki w pilocie? To sobie ich obejrzę ;)

Aguslava

Dean: http://www.filmweb.pl/person/Nathan+Wetherington-156045
Sookie: http://www.filmweb.pl/person/Alex+Borstein-107044

janemontgomery

Dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones