PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 275
ocen
7,8 10 1 31275
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

wiem, ze sie jeszcze 6 nie skonczyla, ale juz nie moge sie doczekac 7? piszcie jak wiecie!

ocenił(a) serial na 10
martiii1

raczej na pewno bedzie 7 seria i to ma byc chyba ostatnia.

ocenił(a) serial na 8
Martita_4

też czytałam ze 7 bedzie na 100% i oby była ostatnia byle z dobrym zakończeniem

martiii1

czytalam, ze podpisali 7 serie, ale na mniej odcinkow niz zawsze ( kolo11), ale jeszcze rozmawiaja. Ostatni odcinek 6 serii ma byc straszny, Logan w szpitalu a Lorelai laduje w lozku z Chrisem. wiec bedzie ciag dalszy. okropnosc

ocenił(a) serial na 10
Bankawstanka

Rzeczywiście okropność... brrr... to znaczy Logana w szpitalu zniosę tzn. nawet mi to nie przszkadza, ale Chris i Lorelei??? To jest jakiś żart???

foczusia15

a kiedy był ostatni odcinek 6;)...bo chyba go oposciłam...albo mi sie sere juz pomieszały....:/...a 7 od kiedy ma byc;))

ocenił(a) serial na 10
kiniusia_3

Ostatni odcinek był w tamten wtorek a w ten wtorek co teraz będzie czyli 11 kwietnia poleci nateąpny odcinek 6 serii w USA pt."The Real Paul Anka". Nie wiem od kiedy będzie lecieć 7 seria, ale jeszcze chyba muszą ją nakręcić no nie???

foczusia15

7 seria bedzie na pewno ale trzeba bedzie na nia troche poczekac :(

ocenił(a) serial na 10
jada

mam pytanko! Często wchodzę na stronkę www.thewb.com i Gilmore Girls! Czy wy też macie ten problem, że nie chcą się wam otwierać zdjęcia i te krótkie filmiki tzn. trailery?

foczusia15

nie było jeszcze ostatniego odcinka, wyjdzie dopiero w następny wtorek, Lor nie spała z Chrisem, a Logan żyje po licznych połamaniach, wstrzasie mózgu, częściowym zapadnięciu płuca i locie z Kostaryki, co nadla mnie zaciekawia...bo to conajmniej z 8 godzin lotu do /nowego Yorku...ale luv Sophie

a poza tym:

a tak btw.wywalczmy 8 serię!!!!!!!

głosujcie proszę na:

http://www1.teavee.com/gilmoregirls/ [www1.teavee.com/gilmore...]

dziewczyny potrzebują naszego wsparcia, głos można oddawać co 5 min, więc obalmy "24" zajmujące 1 miejsce!!!!!!


7 seria będzie 100%, zacznie się jak zawsze w środku października.can't wait:)

ocenił(a) serial na 9
peacegirl

chyba wam chodzi o 8 serie? Bo 7 właśnie się skończyła tak jak ktoś pisał - Lorelai w łóżku z Chrisem, a Logan rzeczywiście miał wypadek, lecz nie w ostatnim odcinku, lecz trochę wcześniej. Niestety wątek Rory i Logan też kończy się smunie, bo Logan wyjeżdża do Londynu do pracy czy coś.
To zakończenie to jakiś koszmar!!!
8 seria musi być koniecznie!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
Medea_2

sorki, pomyliło mi się, to 6 seria się skończyła i ten koniec jest beznadziejny o_0
Dlatego cieszę się, że seria 7 będzie i miejmy nadzieję, że wszystko się jakoś poukłada. Co do 8 serii pisałam już w innym temacie - jeśli będzie to będę oglądać, ale to już nie będzie to samo, bo co jeszcze można wymyślić, żeby nie nudzić i się nie powtarzać? Myślę, że na serii 7 - oczywiście odpowiednio zakończonej - serial powinien się skończyć. Chyba, że jej zkończenie będzie tak samo beznadziejne jak to z serii 6...

ocenił(a) serial na 10
Medea_2

Mam małe pytanie, bo jestem nieco zacofana w seriach...Gdzieś na jakieś stronie wyczytałam, ze Luke i Loreali zostali parą. To prawda?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Callisto

no cóż zostali, Lorelai oświadczyła sie miał być ślub ale po wydarzeniach związanych córką Luke'a i nie tylko wszystko zaczęło się a po obejrzeniu ostatniego odcink 6 serii tweirdzę że Lorelai powróci do Chris'a (w końcu jest przystojniejszy :P) choć może być różnie

martiii1

Hejcia:) Wiem napewno, że 7 seria będzie i że Rory i Logan się rozejdą. Tak sobie myślę, że 7 seria będzie po "Pogodzie na miłość" w TV7. Pozdrawiam.
PS. Na moim blogu jest wiele zdjęć i ciekawych informacji na temat GG. Zapraszam:D

ocenił(a) serial na 10
Paj

raczej nie wroci do Chrisa.widzialam zdjecia z ich ślubu...albo bynajmniej zdjecia Loerali w sukni ślubnej na tle kościoła,chyba,ze byl to fotomontaż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones