PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 310
ocen
7,8 10 1 31310
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

wysłalam maila do TVN siedem z pytaniem czy puszcza nam kochane klopoty. Mam nadzieje ze odpowiedza w miare szybko to dam znac. Pozdro dla wszystkich fanów gg!!!

ocenił(a) serial na 10
Kasia_30

No koniecznie napisz co i jak - moja mama się już niecierpliwi, bo nie lubi czytać napisów, a na kompie mam tylko z napisami :)
A dzis rusza szósta seria w USA :)

ocenił(a) serial na 10
Kasia_30

od 22 pazdziernika w soboty o 19.00 piata seria gilmore girls na tvn7 :D:D:D:D

ocenił(a) serial na 10
Martita_4

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!

Przepraszam, musiałam :)))))
No, nareszcie, już myślałam, że nie dożyję tej chwili ;)

ocenił(a) serial na 10
Martita_4

Wielkie dzięki za informacje. Pozostaje teraz cierpliwie czekać. Co to będzie dalej.

ocenił(a) serial na 10
Martita_4

suuuuuuuuuper!!!!!!!!! W końcu!Kocham ten serialik!

ocenił(a) serial na 10
Martita_4

suuuuuuuuuper!!!!!!!!! W końcu!Kocham ten serialik!

Kasia_30

nareszcie! :)

widzieliscie?
68-letnia Albright wystąpi w jednej ze scen serialu jako osoba prywatna. Szczegółów nie ujawniono. Emisję tego odcinka serialu przewidziano na 25 października. - skopiowane z onetu (http://film.onet.pl/0,0,11727 01,wiadomosci.html)

ocenił(a) serial na 10
butterfly_w

o Albright slyszalam juz jakis czas temu! a jess ponoc ksiazke napisze!!pojawi sie aby podziekowac rory, bo ona go zainspirowala do jej napisania :) pozyjemy, zobaczymy czy to prawda :D

Martita_4

JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSST! tak długo na to czekałam (jupi) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

ocenił(a) serial na 10
jada

ja też się strasznie ciesze :D:D:D:D:D:D:D:D:D z wszystkich chlopaków rory zawsze on był moim faworytem :D szkoda ze im sie nie ułożyło!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones