PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 275
ocen
7,8 10 1 31275
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Gra

ocenił(a) serial na 10

Korzystając z tego, że kilka osób się odezwało proponuję żebyśmy odświeżyli trochę wiadomości o dziewczynach Gilmore. Gra jest znana. Pierwsza osoba zadaje pytanie, następna na nie odpowiada i zadaje swoje. No to zaczynamy:)

Kto był poprzednim właścicielem The Dragonfly Inn (przed Lorelai i Sookie)?

igula_2

O ile dobrze pamiętam to była Fran Westin .

Moje pytanie: na jaki kolor w trzecim sezonie Lane Kim pofarbowała sobie włosy?

ocenił(a) serial na 10
pysiulda

Na fioletowo.

Pytanie: Jaki tytuł miał piosenka, której słuchała Lorelai, kiedy pojechała do szpitala rodzić Rory?

meredith_ali

Nena- 99luft Balons

Pytanie: Przez kogo Jess miał podbite oko, gdy przyjechał na piątkową kolację do Emily?

ocenił(a) serial na 10
pysiulda

Podbił mu je łabędź (swoją drogą jedna z moich ulubionych scen jak razem z Lukiem polują na tego łabędzia)

Pytanie: Jak ma na drugie imię Rory?

meredith_ali

Lorelai Leigh 'Rory' Gilmore

Pytanie: Komu podnajmowała swój dom Trix?

ocenił(a) serial na 10
pysiulda

Grupie Korn (którzy nawet zasadzili tulipany w ogrodku) :)

Pytanie: Na koncert jakiego zespołu Lorelai i Sooki zabrała Rory i jej koleżanki?

meredith_ali

The Bangles (koncert był w Nowym Jorku)

Pytanie: Jaki prezent Luke dostał od Lorelai za to,że wspierał ją, gdy Richard wylądował w szpitalu?

ocenił(a) serial na 10
pysiulda

Oj widzę, że trafiłam na również wielką fankę Gilmorek, jak ja :)

Odpowiedź: Dostał czapkę

Pytanie: Jak ma na imię siostra Logana?

meredith_ali

Zawsze lubiłam ten serial,kiedyś oglądałam go w tv,ale nigdy nie udało mi się obejrzeć wszystkich odcinków. Więc teraz postanowiłam nadrobić zaległości i oglądam serial od początku:)

Odpowiedź: Honor Huntzberger

Pytanie: Z kim Lorelai pojechała na ryby? I gdzie go poznała?

ocenił(a) serial na 10
pysiulda

Odpowiedź: Z Alexem, poznała go na kursach o zarządzaniu hotelami, była tam razem z Sookie, a Alex był ze swoim znajomym.

Pytanie: Jak miał na imię pies Lorelai?

meredith_ali

Odpowiedź: Paul Anka (swoją drogą fajny piesek)

Pytanie: Czego boi się Paul Anka?

ocenił(a) serial na 10
pysiulda

Odpowiedź: Na pewno boi się schodów, ale to w ogóle znerwicowany pies więc nie wiem, czy wszystko wymieniłam...

Pytanie: Dlaczego Rory zrezygnowała ze studiów?

meredith_ali

Zgadzam się,ich pies to straszny dziwak:) ale tak, chodziło mi o schody.

Odpowiedź: Co do rezygnacji ze studiów to średnio pamiętam,ale chyba powodem były te godziny pracy społecznej, które dostała Rory za kradzież jachtu.

Pytanie: Co było powodem kłótni na urodzinowej kolacji Lorelai u Richarda i Emily?

ocenił(a) serial na 9
pysiulda

Trochę było tych kłótni... Ale chyba poszło o pieniądze, które Lorelai zwróciła matce, a które wcześniej otrzymała od ojca, jako zwrot z nieruchomości, które Richard zainwestował w imieniu Lorelai tuż po jej narodzinach; Emily odebrała to jako m.in. rezygnację z obowiązkowych piątkowych kolacji

Pytanie: Jakiemu zespołowi wynajęła swój dom matka Richarda?

ocenił(a) serial na 10
apryl

Korn
Jak miała na imię córka Liz i TJa?

igula_2

Córka miała na imię "Dula", dostała je po kobiecie, która przyjęła poród w domu.
A Paul Anka, bał się również groszku ;)

Pytanie: Jak miała na imię matka córki Luka?

ocenił(a) serial na 10
Tomatina

Anna (Anna Nardini)

Do kogo porównywał siebie TJ po tym, jak zbudował półki u Luka? (kocham gościa :D)

kasieniek

do Jezusa (powiedział, że jest cieślą jak Jezus i musi zarabiać więcej niż udawany wykonawca na budowie ;)) -też go uwielbiam :)

Czym zajmuje się żona TJ'a?

ocenił(a) serial na 10
Tomatina

Liz sprzedaje ręcznie biżuterię biżuterię (w mieście i na jarmarku :D)

Jak nazywa się dziewczyna ojca Jessa?

kasieniek

Nazywa się Sasha:)

Pytanie: Jak nazywała się piosenka przewodnia odcinka, w którym do miasta zjechało mnóstwo trubadurów (zachęcił ich sukces trubadura ze Stars Hollow, który miał występować jak support Neila Younga).?

ocenił(a) serial na 10
Tomatina

Ojej nie wiem! Oni wszyscy śpiewali co innego, ale jaka była piosenka przewodnia...? Na początku skojarzyłam sobie "Those lazy-hazy-crazy days of summer... Those days of soda and pretzles and beer!" :D

kasieniek

to moja wina, bo ubzdurało mi się, że odcinek miał ten sam tytuł, a tak nie było. Przepraszam, za zamieszanie :) Chodziło mi o piosenkę "Beaver ate my tongue" ;) To może zreflektuje się innym pytaniem :)

Pytanie: Sookie i Jackson używali słowa kodu na trawkę, którą znalazł na swoim polu Jackson. Jakie było to słowo?

ocenił(a) serial na 10
Tomatina

Pickles!! :D

Jaką "organizację", do której dołączyła Rory, założył Jackson gdy Sookie była w pierwszej ciąży?

kasieniek

"I do not want to know the sex of my baby" ;) welcome in 1954

Pytanie: za ile dolarów Jackson odkupił koszyk, który przygotowała dla niego Sookie, od Kirka?

ocenił(a) serial na 10
Tomatina

Za 250$ od Kirka.

Którą częścią ubrania zachwycał się TJ w dniu swojego ślubu? :D

ocenił(a) serial na 9
kasieniek

oczywiście rajtuzami (akurat ostatnio widziałam ten odcinek:))

pytanie: Dlaczego mieszkańcy Stars Hollow nosili różowe lub niebieskie kokardki?

ocenił(a) serial na 10
apryl

Był to wyraz poparcia dla Lorelai (różowe wstążki) lub Luka (niebieskie wstążki) po tym jak para się rozstała.

W jakim teleturnieju brał udział Michel?

igula_2

The price is right :)

Pytanie: Michel przywiózł z L.A. (gdzie brął udział w teleturnieju) upominki dla Sookie i Lorelai. Jakie to były upominki?

ocenił(a) serial na 9
Tomatina

Dla Lorelai kulę śnieżną, a Suki książkę

pytanie: Po rozstaniu z Lorelai Luke serwował mocno przypalone, niezidentyfikowane potrawy. Co robił z klientami, którzy śmieli narzekać na nie?

apryl

Dosłownie wyrzucał ich z baru :)

pytanie: Lorelai chcąc pocieszyć Rory zaśpiewała piosenkę na karaoke, która przerodziła się w serenadę miłosną do Luka, jaki jest tytuł tej piosenki?

ocenił(a) serial na 9
Tomatina

I will always love you

pytanie: Jak wyglądał młotek, którym posługiwała się Rory przy budowie domu w ramach letnich zajęć?

apryl

był przyozdobiony w różowe pióra i ogólnie miał różowe "wdzianko", wg mnie wyglądał świetnie;)

pytanie: jakie jest panieńskie nazwisko Sookie?

Tomatina

Sookie St James

Pytanie: Jak nazywał się kuzyn Jacksona z którym Lorelai była na podwójnej randce razem z Jacksonem i Sookie?

ocenił(a) serial na 9
CountessGemini

odp. Rune

pytanie: Co zrobiła Lane zaraz po oświadczynach Zacka?

apryl

Nie wiem czy o to chodzi, ale zaraz po oświadczynach był zdezorientowana, myliła zamówienia, przestawiała toster itp

pytanie: Jak miał na imię pies Michel'a który zdechł?

ocenił(a) serial na 9
CountessGemini

Chin-Chin

pytanie: w jakim stroju podczas ślubu buddyjskiego wystąpił Zack?

apryl

Zack miał na sobie taką niebieską togę z białym kołnierzykiem i jakimś obrazkiem z przodu i na głowie czarną "czapkę" ze złotymi wstawkami.

Pytanie: Co dostała Rory na zakończenie kariery w gazecie Yale Daily News od swoich "podwładnych"?

pysiulda

ostatnie wydanie gazety Yale Daily News redagowane przez nią, oprawione w ramkę i duży ołówek.

pytanie: jak długo trwałą rozłąka Loralai i Rory po tym jak Rory zrobiła przerwę od Yale ?

ocenił(a) serial na 9
Dorotka84

5 miesięcy 3 tygodnie i 16 dni.

pytanie: kto grywa w kanastę z Shirą Huntzberger?

ocenił(a) serial na 10
olacostam

Tony Kushner

Jaki był tytuł pierwszej książki, o której Rory rozmawiała z Deanem?

ocenił(a) serial na 10
frotka_w_ultraviolecie

Kurczę, jakieś dziwne znaki mi weszły. Jeszcze raz - Jaki był tytuł pierwszej książki, o której Rory rozmawiała z Deanem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones